کسب و کار کوچکاجتماعیبهترین

بهترین وکلا تهران در موسسه عدالت آریایی

بهتر است اینگونه آغاز کنیم که پرونده های حقوقی و کیفری اغلب با سرمایه افراد درگیرند. از این رو بسیار حساس اند. با این وجود حساسیت پرونده ها و امور کیفری، از امور حقوقی نیز بیشتر است. در این مقاله به بررسی اهمیت مشاوره با بهترین وکیل در تهران که در رامور حقوقی و کیفری تخصص دارد می پردازیم. اگر به دنبال بهترین فرد از نظر تسلط بر قوانین و داشتن تجربه کافی هستید در این مقاله همراه ما باشید.

به خاطر داشته باشید که همواره در موسسه عدالت آریایی با بیش از ده سال سابقه موثر در دعاوی حقوقی و کیفری، آماده ارائه تخصصی به مراجعین و موکلین محترم هستیم. اگر در رویارویی با امور حقوقی و کیفری هستید و سوالی دارید که به دنبال پاسخ آن می گردید، یا به دنبال فردی متخصص هستید تا وکالت خود را در پرونده های مربوطه به وی اهدا نمایید، به سایت حقوقی موسسه عدالت آریایی مراجعه نمایید. اموری که در عدالت آریایی به شما در آن زمینه خدمات ارائه می شود:

 • ملکی
 • سرقفلی
 • کیفری
 • تجاری
 • شرکت ها
 • انحصار وراثت
 • ورشکستگی
 • خانواده و طلاق

بهترین وکیل در تهران را بر چه اساسی انتخاب کنیم؟

ابتدا با مواردی آشنا می شویم که در انتخاب وکیل، چه کیفری چه حقوقی کارآمد است. این موارد به شرح زیر اند:

 1. سن و جنس وکیل ( زن یا مرد بودن ) ملاک و معیار مناسبی برای سنجش خوب بودن یا بد بودن وکیل پایه یک دادگستری نیست. گاهی اوقات یک وکیل تحصیل کرده جوان بسیار می تواند از یک وکیل سالخورده و به ظاهر با تجربه به کار شما بیاید. زن یا مرد بودن وکیل نیز خیلی اهمیت ندارد و ملاک علم ، شهرت و حسن خلق اوست.
 2. داشتن پروانه وکالت نکته مهمی است. وکلا و مشاوران حقوقی علاوه بر اخذ مدرک کارشناسی یا بالاتر مراحل بسیار سخت کانون وکلا را برای دریافت پروانه گذرانده است.
 3. هیچگاه صرفاً به تبلیغاتی که یک وکیل کرده است اکتفا نکنید. تبلیغات تلویزیونی، اینترنتی و سایر رسانه های گروهی معیار و ملاک مناسبی برای تحقیق نیستند. می توانید به کانون وکلای دادگستری مراجعه کنید و در مورد سابقه وکیلی که قصد انتخاب آن را دارید مطلع شوید.
 4. تحقیق و تفحص کنید زیرا باید از توانایی علمی، شهرت، تجربه، حسن اخلاق و حق الوکاله و سایر خصوصیات بهترین وکیل تهران مطمئن شوید تا بتوانید که پرونده ای که گاه سرنوشت زندگی شما را رغم خواهد زد، به دستان با کفایت وی بسپارید.

 

بهترین وکیل کیفری در تهران

بهترین وکیل کیفری در تهران می گوید: در توضیح مفهوم لغت کیفری در عالم حقوق نیز باید گفت، مباحث و موضوعات مطروحه در دادگاه ها، در یک دسته بندی کلی، به موضوعات حقوقی، نظیر مطالبه وجه، طلاق، حضانت، مطالبه خسارت، الزام به ایفای تعهد و انتقال سند رسمی و موضوعات کیفری، نظیر جرایم کلاهبرداری، سرقت، قتل، و… تقسیم می شوند. برای بررسی موضوعات حقوقی در دادگاه، خواهان یا وکیل او، باید اقدام به ثبت دادخواست کرده و برای بررسی موضوعات کیفری در محکمه، شاکی یا وکیل او باید، اقدام به ثبت شکواییه از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نمایند.

موضوعاتی که کیفری اند و بهترین وکیل در تهران می تواند راهنمای شما باشد:

 • چک کیفری
 • فروش مال غیر
 • خیانت در امانت
 • قتل
 • سرقت
 • دیه
 • و غیره

بهترین وکیل حقوقی در تهران

وکیل حقوقی می تواند با تخصص در زمینه های مختلف این گرایش وسیع به نوعی فعالیت نماید که دیگر هرگز نیاز به ورود به گرایشات دیگر علم حقوق نداشته باشد . بر همگان واضح است اگر یک وکیل مانند پزشکان به صورت تخصصی صرفاً در بخشی از علم حقوق مشغول به کار باشد قطعاً تجربه‌ای گرانبها و تخصصی چشمگیر کسب خواهد نمود . این امر و نه تنها حقوق موکل را تضمین می کند بلکه قاضی دادگاه را نیز در جهت تصمیم صحیح و اجرای عدالت یاری خواهد کرد.

مشخص است وکیل متخصص ، قاضی متخصص را می طلبد و قاضی متخصص آرائ دقیق و عادلانه تری صادر خواهد نمود. امور ملکی غالبا امور حقوقی اند. در نتیجه با توجه به آنچه تا به این جا گفتیم، مشاوره با بهترین وکیل ملکی در تهران در مواجهه با پرونده ها و موضوعات ملکی و حقوقی باید قبل از هر اقدامی در اولویت کارمان قرار بگیرد. از دیگر امور حقوقی نیز می توان به انحصار وراثت اشاره کرد که بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران راهنمای شما خواهد بود.

بهترین وکیل حقوقی در تهران

تلفن و آدرس بهترین وکیل در تهران

بهترین وکیل در تهران ، وکیل پایه یک دادگستری است که علاوه بر داشتن تجربه کافی در پرونده های مختلف و دانش به روز نسبت به مسائل حقوقی، دید وسیعی نسبت به مسائل اجتماعی حاکم بر کلانشهر ها داشته باشد. وی باید از روند قانونی در کلانشهر ها آگاه بوده و در مسائل مربوط به دادگاه ها تسلط کافی داشته باشد. با این ویژگی ها، بهترین وکیل در تهران می تواند حداکثر تاثیر را در روند پرونده ها داشته باشد.

برای مشاوره با وکیل متخصص در امور حقوقیو کیفری بهتر است بعد از تحقیق درست در باب سابقه کاری و مهارت وی در امور حقوقی و کیفری، به راه های ارتباطی دست یابید و برای رزرو وقت مشاوره تخصصی خود اقدام نمایید. در چنین شرایطی می توانید از حصول بهترین نتیجه برای مورد خود اطمینان حاصل نمایید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۹۷۹۷۵۰ – ۰۲۱۲۲۰۹۷۰۹۰

آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی، کوچه دامغانی، پلاک ۳۸ واحد ۲

انتخاب بهترین وکیل تهران از مهم‌ ترین اقداماتی است که برای حل مشکلات حقوقی و کیفری باید در نظر گرفت. اولین قدم در هر پرونده قضایی انتخاب بهترین وکیل بخصوص در تهران است. همانطور که میدانید شهر تهران بدلیل کثرت جمعیت در زمینه دعاوی حقوقی هم نسبت به بقیه شهر ها حجم بیشتری از پرونده های حقوقی را دارد. امروزه کمتر کسی پیدا می شود که درگیر پرونده‌ های حقوقی نباشد. به جای گذراندن ساعت‌ ها وقت در دادگاه و سردرگم شدن بهتر است که همان ابتدا یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا