خدمات

خدمات خشکشویی مبل، موکت، خوشخواب و فرش

شستشوی انواع مبل، موکت، خوشخواب و فرش در منزل با دستگاه و مواد شوینده درجه یک در تمام نقاط تهران با دستگاه می باشد. با عالی ترین کیفیت و با بهترین نوع مواد شوینده با دستگاه راد اکتور در منزل با ارزان ترین قیمت ارائه می شود. اگر در منزل یا محل کار خود از مبل استفاده می کنید و به هر دلیلی دچار کثیفی شده است آن را به مبل شویی پاک سیما بسپارید تا شستشو دهند. ما تمامی سرویس کار های خود را برای خشکشویی انواع مبل موکت در منزل آموزش داده ایم و برای شستشوی این نوع خدمات آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. مبل های خود را در هر کجا از تهران که هستید به مبل شویی های مجاز و معتبر بسپارید.

مبل شویی در منزل با دستگاه

خدمات مبل شویی و شستشوی انواع مبلمان از آن دسته خدماتی است که در طول سال درخواست زیادی دارد. شستشوی مبل با فرا رسیدن سال جدید و ایام نوروز برای این خدمات در منزل درخواست بیشتر می شود. با بهره گیری از دستگاه های مکانیزه و صنعتی خشکشویی مبل در محل خیلی آسان و راحت شده است. ما با کادری متخصص آماده ارائه خدمات می باشیم. شستشوی مبل های خود را در منزل به متخصص های ما بسپارید. با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت شستشوی مبل را به شما همشهریان ارائه می کنیم.

برای شستن مبل در منزل نیازی به جا به جایی ندارد و ما با بهترین روش شستشوی مبل های شما را در کمترین زمان با بهترین کیفیت انجام می دهیم. شرکت پاک سیما دارای کادری منظم، مجهز، استادکار و متخصص در زمینه شستشوی مبل در محل می باشد. خشکشویی انواع مبل در آپارتمان شما با بهترین کیفیت و بدون ریزش آب و کثیف کاری کمتر از یک ساعت تحویل می دهیم. شستشوی انواع مبل را در محل با دستگاه تضمینی و با سرویس رایگان و بدون هزینه های اضافی در تمام مناطق تهران و شهر کرج انجام می دهیم.

مبل شویی در منزل

آیا دستگاه مبل شویی در منزل به مبل آسیب وارد می کند؟

دستگاه مبل شویی در منزل به صورت تخصصی کار می کند و این دستگاه باید دست آموزش دیده ها باشد. شستشوی مبل با دستگاه بهترین روش می باشد اما اگر دستگاه دست کسانی که بی تجربه هستند به مبل آسیب جدی وارد می کنند. دستگاه های مبل شویی به گونه ای طراحی شده است که اجازه نمی دهد که آب یا مواد شوینده به داخل مبل نفوذ کند. به دلیل اینکه آب داخل مبل نمی رود از پوسیده شدن و خراب شدن مبل و دسته های مبل جلوگیری می شود. یعنی در اصل علاوه بر شستشو و تمیز کردن مبل در طول عمر مبل نیز تاثیر دارد. به همین دلایل تصمیم می گیریم که دستگاه مبل شویی به مبل هیچ آسیبی وارد نمی کند و بهترین روش برای شستشوی مبل در منزل و محل کار می باشد.

مبل شویی در منزل با دستگاه چقدر زمان نیاز دارد؟

اگر بخواهید که مبل را در منزل با دستگاه شستشو دهید زمان زیادی لازم ندارد. این دستگاه با طراحی عالی که دارد در کمترین زمان می توان یک دست مبل را شستشو داد و تمیز کرد. اما اگر خود بخواهید که مبل را در منزل با دستگاه یا با دست به صورت سنتی شستشو دهید بیشتر از یک روز زمان نیاز دارد. اما بهترین روش و ساده ترین روش شستشو با دستگاه می باشد و ما برای شستشوی یک دست مبل کمتر از یک ساعت وقت نیاز داریم . در کمترین زمان شستشوی مبل را در منزل و محل کار انجام می دهیم. یا برای شستشوی موکت به متراژ و اندازه آن بستگی دارد.

موکت شویی در منزل با دستگاه و مواد شوینده درجه یک

موکت شویی در تهران و یا هر شهر دیگر توسط شرکت های خدماتی صورت می گیرد. همچنین باید گفت که برای موکت شویی از دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند. موکت شویی توسط افراد حاذق و با استفاده از مواد شوینده مختص به موکت شویی صورت می گیرد. و در نتیجه کلیه کثیفی ها و لکه های روی موکت از بین می رود، همچنین این نکته وجود دارد که برای خشک شدن موکت خود نیاز به صبر کردن نیست چون خشک کردن و آب گیری توسط دستگاه های مخصوص خشک کن انجام می شود و موکت شما در سریع ترین زمان و مانند روز اول تحویل شما داده می شود. البته خشک شدن موکت ها باید تا سه چهار ساعت بر روی آن راه نروید تا کامل نم باقی مانده آن از بین برود.

موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران که از سوی مجموعه خدماتی پاکسیما انجام می شود، تمامی این نگرانی ها را برطرف می کند. مشکلاتی همچون عدم وجود محیط مناسب برای انتقال موکت ها برای شستشو، آپارتمان نشینی، عدم توانایی انجام مراحل شستشو و … سبب شده است تا تمیز کردن موکت ها به یک معضل بزرگ برای افراد به خصوص پایتخت نشینان عزیز تبدیل شود. شستشوی موکت در خانه در تهران با دستگاه از سوی مجموعه ما، پایانی بر تمامی مشکلات و نگرانی های شماست.

نوع مواد شوینده که برای موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران از سوی مجموعه ما مورد استفاده قرار می گیرد، شوینده های درجه یک و برند موجود در بازار می باشد. اینکه چه نوع شوینده ای برای چه نوع موکت و چه نوع آلودگی مورد استفاده قرار گیرد، با انتخاب متخصص ما و مشورت با مشتری صورت می گیرد. تا نهایت پاکیزگی و تمیزی حاصل شود. شوینده های خارجی و درجه یک که می توانند هر نوع لکه اعم از گرد و غبار، چربی، آلودگی های ناشی از ریختن نوشیدنی و غذا ها و … را از بین ببرند، برای استفاده انتخاب می شوند.

خدمات خشکشویی موکت شویی در منزل

شستشوی موکت در منزل با دستگاه چگونه است؟

موکت شویی در منزل با دستگاه به صورت تخصصی در محل مشتری انجام می شود. موکت شویی با دستگاه برای موکت های چسبیده و پالاز موکت ها می باشد. این روز ها همه برای پوشاندن کف سالن های شرکت خود از موکت استفاده می کنند. حتی برای اتاق های مخصوص مدیران و کنفرانس ها از موکت استفاده می شود. حتی خانم های خانه دار و با سلیقه برای زیبای خانه خود از موکت بهره می برند. آنها برای اتاق بچه ها از موکت های عروسکی و برای اتاق های خواب از موکت با رنگ شاد استفاده می کنند. اما این موکت ها بر اثر استفاده و رفت و آمد زیاد در معرض آلودگی می باشد و نیاز به شستشو پیدا می کند. شما باید برای شستشوی موکت های خود در منزل از یک متخصص و یا یک شرکت مجاز دخواست شستشو نمایید.

انواع خدماتی که در منزل با دستگاه می توان انجام داد کدامند؟

  1. مبل شویی با دستگاه در منزل با مواد شوینده نانو و تگزاپون
  2. موکت شویی با دستگاه در منزل برای موکت های چسبیده و پالاز موکت
  3. شستشوی انواع فرش در منزل با دستگاه بدون ارسال به کارخانه
  4. خشکشویی خوشخواب در منزل بر روی تخت
  5. شستشوی انواع صندلی نهار خوری، صندلی رستوران ها، تالارها، نمایشگاه ها، سالن ها
  6. شستشوی صندلی انواع ماشین های ایرانی و خارجی
  7. شستشوی انواع تابلو فرش های ابریشمی و ماشینی در منزل بدون جدا کردن از قاب آن
  8. شستشوی انواع پشتی های ماشینی و دستگا برای کافه رستوران ها و خانه باغ ها

خشکشویی و مبل شویی پاکسیما در تهران

خشکشویی و مبل شویی پاکسیما در تهران با سال ها تجربه و تخصص خدمات شستشو در منزل را ارائه می کند. این شرکت کلیه سرویس کار های خود را آموزش داده است و همه آنها به صورت تخصصی و حرفه ای شستشو و خدمات خشکشویی را ارائه می کنند. ما در تهران عضو رسمی و معتبر اتحادیه مبل شویان تهران با کد می باشیم.

خشکشویی خوشخواب در منزل

خشکشویی خوشخواب با دستگاه در منزل

امروزه استفاده از تشک خوشخواب و طبی در میان اقشار مختلف جامعه رواج بیش از پیش یافته و حفظ پاکیزگی ، سلامت و دوام آن چالش همیشگی کاربران بوده است. چرا که در صورت شست و شوی پارچه رویه تشک ابر و فوم پرکننده تشک نیز در اثر جذب رطوبت کاهش حجم داده است. پس از چند مرتبه شست و شو حالت اولیه خود را از دست می دهد. تشک اصطلاحاً افت کرده و فنرهای آن نمایان می شود یعنی در اصل تشک خراب می شود اما اگر تشک را به صورت اصولی شستشو دهید خراب نمی شود و می توانید سال های بیشتری از آن استفاده نمایید.

خشکشویی خوشخواب در منزل یکی از اصلی ترین خدمات شرکت ها می باشد که در منزل انجام می دهند. اگر به خاطر بیاورید در زمان های گذشته کسانی که از تشک خوشخواب استفاده می کردند وقتی که کثیف می شد آن را به پشت بام یا حیاط خانه می بردند تا شستشو دهند. این کار به دلیل اینکه آب به داخل خوشخواب نفوذ می کرد خوشخواب را خراب می کرد و در نهایت بعد از یک مدت کوتاه استفاده آن را باید دور می انداختند. اما این روز ها با به بازار آمدن دستگاه های خشکشویی و راداکتور می توان بدون جا به جایی کلیه خوشخواب ها کوچک و بزرگ را در منزل به صورت تخصصی و حرفه ای شستشو داد و تمیز کرد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا