موضوعات پزشکیباورهای غلط پزشکیبیماری های قلب و عروق

بهترین متخصصان قلب و عروق در اصفهان را بشناسید

قلب از حیاتی‌ترین اندام‌های بدن انسان‌ها است که وظیفه خون‌رسانی به سایر اندام‌ها را در بدن به عهده دارد. هر گونه ایجاد مشکل در عملکرد قلب می‌تواند آسیب جدی برای صاحب آن به دنبال داشته باشد، به همین دلیل پزشکان همواره توصیه می‌کنند چکاپ سالیانه را جدی بگیرید. پزشکان متخصص قلب و عروق متعددی در سراسر ایران مشغول فعالیت و ارائه خدمات به مراجعین هستند که در این میان برخی از تجربه و دانش بیشتری بهره‌مندند. ما در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین متخصصان قلب و عروق در اصفهان آشنا کنیم پس تا پایان با ما همراه باشید.

 1. وظایف متخصصان قلب و عروق
 2. ویژگی های پزشک متخصص قلب و عروق در اصفهان
 3. لیست متخصصان قلب اصفهان
 4.  سخن پایانی

به نقل از دکتر محمود هادی زاده:

در اینجا چند کار وجود دارد که یک متخصص قلب و عروق می تواند انجام دهد:

 • سابقه پزشکی و معاینه فیزیکی انجام دهید
 • آزمایشاتی مانند نوار قلب، اکوکاردیوگرافی و تست ورزش را تجویز و تفسیر کنید
 • داروهایی مانند داروهای کاهش دهنده کلسترول، داروهای فشار خون و داروهای رقیق کننده خون تجویز کنید
 • مداخلات جراحی مانند آنژیوپلاستی و جراحی بای پس عروق کرونر را انجام دهید
 • مشاوره در مورد تغییرات سبک زندگی مانند رژیم غذایی، ورزش و ترک سیگار ارائه دهید

وظایف متخصصان قلب و عروق

ممکن است تا به حال برای خودمان یا برای اطرافیان پیش آمده باشد که با مشکلات قلبی و عروقی به بیمارستان مراجعه کرده باشیم. در این وضعیت پزشک متخصص قلب و عروق آزمایشات لازم را برای ما تجویز کرده و مشکل را مورد بررسی قرار می‌دهد. متخصص قلب و عروق به فردی گفته می‌شود که در حوزه تشخیص، درمان و جلوگیری از بیماری‌های قلبی دانش و تجربه لازم را دارد.

یک متخصص به خوبی می‌تواند انواع مشکلات قلبی از جمله انسداد رگ‌ها، نارسایی قلبی، تپش قلب و غیره را همراه با علل ایجاد آن تشخیص داده و برای درمان مشکل به شما کمک کند. قلب عضوی حیاتی در بدن ما است که باید مراقبت از سلامت آن را جدی بگیریم و در صورت بروز درد یا مشکل در این ناحیه حتما به یک پزشک متخصص مراجعه کنیم.

در این قسمت شما را با مهم‌ترین وظایف بهترین متخصصان قلب و عروق در اصفهان آشنا می‌کنیم که عبارتند:

 • بررسی دقیق وضعیت قلبی و عروقی بیمار

یک متخصص قلب وظیفه دارد با دقت بالا وضعیت قلبی و عروقی مراجعه‌کننده را مورد بررسی قرار داده و از وجود مشکل در این ناحیه آگاه شود.

 • تجویز آزمایش به منظور بررسی دقیق‌تر

وظیفه دیگر یک متخصص قلب در اصفهان تجویز آزمایش برای بیمار است تا بتواند با صراحت کامل وجود بیماری را تشخیص دهد.

 • به کارگیری روش‌های درمانی مناسب

یک متخصص قلب برتر باید بتواند روش‌های درمانی مناسب هر بیمار را با توجه به مشکلات قلبی او شناسایی کرده و او را در این خصوص راهنمایی کند.

 دکتر قلب اصفهان - دکتر حکمت

ویژگی های پزشک متخصص قلب و عروق در اصفهان

اصفهان شهری پرجمعیت در کشور ما است که پزشکان برتر زیادی در آن مشغول فعالیت هستند تا جایی که حتی از دیگر شهرها برای ویزیت به پزشکان این شهر مراجعه می‌کنند. اغلب ما شنیده‌ایم که بهترین متخصصان قلب و عروق در اصفهان فعالیت می‌کنند و می‌توانند مشکلات قلبی را به خوبی درمان نمایند.

نارسایی قلب در اصفهان  اختلالات قلبی شایعی است که افراد برای درمان آن به پزشکان متخصص مراجعه می‌کنند. بهترین متخصص قلب و عروق در اصفهان دارای ویژگی‌های برتر و مفیدی خواهد بود که آن را تبدیل به یک متخصص برتر، ماهر و امین بیماران کرده است.

در این بخش از مقاله شما را با مهم‌ترین ویژگی‌های یک متخصص قلب و عروق برتر آشنا می‌کنیم که شامل موارد زیر می‌شوند:

 • تاکید بر پیشگیری نه فقط درمان بیماری

یک متخصص برتر در درجه اول از شما می‌خواهد از انجام امور خطرناک برای سلامت قلب خود خودداری کنید و روش‌های پیشگیری را به شما معرفی خواهد کرد.

 • دقت بسیار بالا در رسیدن به تشخیص

مهم‌ترین ویژگی یک متخصص قلب ماهر دقت فراوان او در رسیدن به تشخیص درست است تا بتواند هم بیماری و هم علت به وجود آمدن آن را به خوبی مورد بررسی قرار دهد.

 • دسترسی راحت به مطب متخصص

در صورتی یک متخصص نتواند دسترسی آسان و سریع به مطب خود را برای مراجعین فراهم آورد موجب دلسردی و دردسر آنان می‌شود؛ اما وقتی بتوان به راحتی به پزشک مراجعه کرد یکی از برترین ویژ‌گی‌های او به شمار می‌رود.

 • مدرک تحصیلی و آموزشی درجه یک

به دست آوردن تخصص در حوزه قلب و عروق امر ساده‌ای نیست و یک متخصص قلب حتما باید دارای مدرک تحصیلی معتبر همراه با آموزش‌های عالی باشد.

 

لیست متخصصان قلب اصفهان

پزشکان متخصص قلب و عروق نام‌آشنای فراوانی در اصفهان مشغول به فعالیت هستند که هر یک دارای دانش و تجربه بالایی خواهند بود. اگر به دنبال شناخت برترین متخصصان قلب در اصفهان هستید، ما را در این بخش همراهی کنید تا به معرفی آنان بپردازیم.

دکتر مصطفی حکمت

دکتر حمکت یکی از پزشکان متخصص قلب در اصفهان است که در دسته بهترین پزشکان در این حوزه جای می‌گیرد. شما می‌توانید هم در بیمارستان دولتی و هم در بیمارستان خصوصی با ایشان ملاقات داشته باشید و در خصوص مشکلات قلبی مشورت دریافت کنید. مطب دکتر مصطفی حکمت پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیب الکتروفیزیولوژی بالینی واقع در شهرک سلامت اصفهان است که شما می‌توانید برای رزرو نوبت با شماره مطب تماس برقرار کنید. آنژیوگرافی عروق قلب در اصفهان، باطری قلب، اکو در اصفهان و .. جزوی از خدمات دکتر حکمت است.

دکتر محمود هادی زاده

بدون شک دکتر محمود هادی‌زاده با دارا بودن مدرک علمی بین‌المللی یکی از بهترین متخصصان قلب و عروق در اصفهان به شمار می‌روند. لازم به ذکر است دکتر هادی‌زاده بنیان‌گذار درمان نارسایی‌های عروقی و روش‌های درمانی نوین واریس در اصفهان هستند. برای تعیین وقت با ایشان می‌توانید با یکی از شماره‌های مطب تماس گرفته یا به صورت آنلاین نوبت خود را فیکس کنید.

دکتر فریبرز نیک آیین

دکتر فریبرز نیک‌آیین یکی دیگر از پزشکان متخصص قلب و عروق و شریان‌های قلبی در اصفهان هستند که با دانش و تجربه بالا همواره آماده خدمات‌رسانی به بیماران خواهند بود. مطب ایشان واقع در اصفهان، چهار باغ بالا، کوچه تاج‌الدین، مجتمع شریعتی و طبقه اول است که شما می‌توانید همه روزه برای رزرو نوبت خود با شماره‌های مطب تماس بگیرید. دکتر نیک‌آیین سال‌ها است که در حوزه بیماری‌های قلبی و درمان آن تخصص دارند و برترین خدمات را در این زمینه به مراجعین خود ارائه می‌دهند.

دکتر مهرداد طاهریون

اگر ساکن شهر اصفهان باشید حتما تا به حال برای یکبار هم که شده نام دکتر مهرداد طاهریون متخصص برتر قلب و عروق را شنیده‌اید. ایشان از پزشکان فلوشیپ تخصصی قلب در اصفهان هستند. مطب دکتر طاهریون در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب شیرینی بابک، ساختمان نوین و طبقه اول آن واقع شده است که برای دریافت نوبت هم به صورت حضوری و هم به صورت برقراری تماس تلفنی می‌توانید اقدام کنید.

دکتر امیر میر محمد صادقی

اگر بخواهیم لیست بهترین متخصصات قلب و عروق در اصفهان را کامل کنیم حتما باید نام دکتر امیر میر محمد صادقی را در آن جای دهیم. ایشان از برترین پزشکان فوق تخصص قلب در اصفهان به شمار می‌روند که به عنوان یک جراح برتر و با استعداد نیز شناخته شده‌اند. مطب دکتر در اصفهان و در خیابان شمس آبادی واقع شده است که شما می‌توانید از طریق مراجعه حضوری یا برقراری تماس تلفنی نوبت خود را فیکس کنید.

 

دکتر قلب اصفهان - دکتر حکمت

سخن پایانی

تشخیص، درمان و ارائه روش‌های جلوگیری از بیماری‌های قلبی یک امر کاملا تخصصی است که تنها پزشکان برتر و دارای تحصیلات عالی می‌توانند به انجام این امور بپردازند. در این مقاله تلاش کردیم شما را با لیستی از بهترین متخصصان قلب و عروق در اصفهان آشنا کنیم تا بتوانید در صورت نیاز به متخصص قلب، برترین انتخاب را داشته باشید. شما می‌توانید به منظور مراجعه و برقراری ارتباط با هر یک از این متخصصان با شماره‌های درج‌شده در سایتشان تماس بگیرید یا به صورت حضوری مراجعه کرده و نوبت خود را فیکس کنید. همچنین می توانید با مراجعه به وبسایت های پذیرش 24، دکترتو و نوبت دات آی آر، نوبت اینترنتی خود را برای هرکدام از این پزشکان ثبت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا