سلامت و پزشکی

همه چیز در مورد تزریقات و پانسمان در منزل

تزریقات در منزل در تهران

در شهر بزرگ و پر ترافیکی مثل تهران شما نیازمند یک چنین خدماتی هستید زیرا در تهران به دلیل وجود ترافیک و از دست رفتن زمان موجود و هم چنین توان نداشتن افرادی که در این شرایط قرار بگیرند بسیار لازم الاجرا میباشد زیرا افرادی که تصمیم دارند عمل تزریقات را برای خانواده و یا افراد نزدیک شان انجام بدهند سپید گستر بهترین گزینه خواهد بود و می توانید از خدمات آن ها بهرهٔ کافی را ببرید.

انجام تزریقات سرم در منزل در تهران

یکی دیگر از خدمات تزریق می تواند انجام تزریقات سرم در منزل باشد، گاهی اتفاق افتاده که شما شاهد این موضوع باشید که افراد بیمار توان رفتن به بیمارستان و یا شرایط رفتن را نداشته باشند، زیرا برای مراجعه به بیمارستان ها به غیر از مسیر رفتن باید افراد بیمار در صف های طولانی هم قرار بگیرند که ممکن است افراد شرایط ماندن و تحمل کردن این صف ها را نداشته باشند که بتوانند خدماتی چون تزریق آمپول و یا تزریق سرم را انجام بدهند.

با انجام این کار می توانید در وقت خود بسیار صرفه جویی نموده و البته به غیر وقت شما می توانید در پرداخت هزینه ها هم صرفه جویی بکنید و در هر دوصورت برای شما بسیار بهتر خواهد بود.

هزینهٔ پرداختی تزریقات در منزل در تهران

گاهی ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که باید از خدمات چون کارشناسان سپید گستر تزریقات در منزل کمک بگیرید و می خواهید با خیالی راحت و آسوده این تزریقات را در منزل انجام بدهید که در اولین فرصت ذهن شما در گیر قیمت هزینه های پرداختی تزریقات در منزل می شود، در یک مرحله دیگر هم نگران این موضوع خواهید شد که آیا این شخصی که قرار است تزریقات را انجام بدهد از تجربه و صلاحیت کافی برخوردار است و در چه طبقه ایی از تجربیات قرار دارد؟

این هزینه های بستگی به وسایلی دارد که مورد مصرف قرار می گیرید و این که چه نوع تزریقاتی صورت گرفته است و همهٔ این موارد مورد محاسبه قرار می گیرد و هزینهٔ اصلی و نهایی مشخص خواهد شد.

پانسمان در منزل

این مجموعه خدمات پرستاری و پزشکی تعویض پانسمان در منزل را نیز توسط اعزام نیروهای حرفه ای انجام خواهد داد و از کیفیت و هزینه و… خیالتان کاملاً راحت باشد.

پانسمان در منزل

 اگر تزریقات در منزل به درستی انجام نشود چه عوارضی را شامل خواهد بود؟

همیشه باید بدانید که انجام تزریقات باید به دست افراد متخصص صورت بگیرید که تجربهٔ لازم و کافی را داشته باشند.

در مواقعی که انجام این عملیات تزریق به درستی صورت نگیرد احتمال دارد که عوارض و خطراتی را برای افراد بیمار به وجود بیاورد و باعث بشود که سلامتی افراد را به خطر بیندازد که وجود تورم و کبودی می تواند یک سری از علائم و مشخصه های خفیفی در مورد تزریقی که به طور صحیح صورت نگرفته است.

از علائمی که نشان دهندهٔ یک تزریق ناسالم صورت گرفته است می تواند شامل آبسه کردن، التهای و قرمزی و تورم را شما در محل تزریق شاهد باشید، گاهی موارد هم شما شاهد خونریزی در افراد می باشید، در برخی از موارد در اثر تزریق یک دارو ممکن است که افراد دچار شوک و یا حساسیت دارویی بشوند و در نهایت وجود آسیب به رگ های خونی در افراد باشد.

رعایت چه مواردی برای تزریق در منزل مهم تلقی خواهد شد؟

در صورتی که تزریق به صورت بهداشتی و با رعایت همهٔ موارد استانداردهای ایمنی به درستی به اجرا در نیاید، احتمال این است که بیمار با مشکلات بسیار حاد مواجه می شود که در برخی از این موارد می تواند غیر قابل جبران باشد، به همین منظور توصیه می شود که در هنگام انجام تزریقات بهتر است که به نکات ذیل توجه داشته و همهٔ این وسایل تزریق مورد نیاز و لازم را در اختیار پرستار قرار دهید.

خرید موادی مانند مواد الکل و مواد ضدعفونی کننده را بهتر است که شما این موضوع را هرگز فراموش نکنید.

توجه داشته باشید که وسایل مورد نیاز بسته بندی باشد، سرنگ و سر سوزن مهر و موم شده باشد و هیچ قسمتی از آن صدمه ندیده باشد، و درمواقعی که شما مشاهده کردید که این لوازم جانبی آسیب دیده است بسیار ضروری است که از آن برای تزریق استفاده نکنید.

پس از باز کردن بسته، سرنگ را بررسی کنید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید قبل از تزریق، اطمینان حاصل کنید، هم چنینن پرستار مربوطه باید با همکاری بیماز از حساسیت دارویی مطلع گردد و افراد بیمار و یا همراهان او با پرستار صحبت کنند و با دادن اطلاعات کامل پرستار بتواند تزریق را انجام دهد.

قبل از تزریق پرستار موظف خواهد بود که دست های خود را خوب بشوید، در مواقعی که شرایط بیمار به گونه ایی است که تزریقات او با ترشح و یا خون به همراه بوده بهتر است که افراد پرستار از دستکش یک بار مصرف استفاده بکنند.

در مواقع انجام تزریق باید افراد پرستار به تاریخ انقضاء ی داروی حتماً توجه نمایند و در صورتی که مشاهده کردند که این دارو تاریخش گذشته است باید از مصرف آن ممانعت کنند و دارو را به دور بیندازند.

پرستار باید توجه داشته باشند که بعد ازانجام تزریقات باید سرنگ و دستکش مورد استفاده شده را فوراً دور بیندازند.

اگر بیمار چندین تزریق داشتند باید توجه بکنند برای انجام عملیات تزریق ناحیهٔ تزریق را تغییر بدهند و باید محل تزریق هرگز دچار التهاب و تورم نشود.

یک توصیهٔ مهم در امر تزریق در منزل در تهران:

احتمال دارد که شرایط جسمانی یک فرد همیشه اوکی نباشد و در برخی از موارد ممکن است که افراد به بیماری هایی مبتلا می شوند که نیاز به جراحی و درمان خاص دارند.

تزریق، به روش درست و صحیح و اصولی یکی از رایج ترین و موثرترین روش های مصرف دارو و درمان بیماری ها است، ولیکن در بسیاری از موارد، رفتن و حضور پیدا کردن در مراکز بهداشتی و درمانی برای بیماری که در شرایط خوبی قرار ندارد، کاری دشوار و ناراحت کننده است، البته قابل ذکر می باشد که در برخی از محیط های درمانی به دلیل وجود تعداد زیادی از افراد مبتلا به بیماری های مختلف و بعضاً واگیردار می تواند خیلی آلوده باشد و این احتمال می رود که بیمار با مراجعه به این مراکز به بیماری هایی که منشاء ویروسی دارد مبتلا شود و شرایط هم چنان سخت تر و غیر قابل تحمل شود.

به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم که برای حفظ آرامش، آسایش و ایمنی بیمار از پرستاران آموزش دیده و ماهر برای انجام تزریقات در منزل استفاده کنید و می توانید از کادر با تجربهٔ سپید گستر کمک بگیرید.

انجام تزریقات در منزل برای کودکان چگونه می باشد؟

یکی از مواردی که در تزریق در منزل وجود دارد انجام دادن تزریقات برای کودکان در منزل می باشد، کودکان هم مانند افراد دیگر در برخی از موارد نیازمند انجام تزریقات هستند، در برخی از موارد شما مشاهده کردید که بعضی از کودکان از حضور در مراکز درمانی دچار استرس و اضطراب میشوند و از این گونه تزریقات تجربه و خاطرهٔ خوبی ندارند به همنین دلیل انجام تزریقات در منزل یکی از شیوه هایی است که می تواند انجام این کار را بسیار سهل و آسان کند که سپید گستر می تواند جایگزین بسیار خوبی برای این امر باشد زیرا با این کار می توانید استرس و ترس کودکان را خیلی کمتر کرد و کار را به راحتی انجام داد.

البته کودکان باید واکسیناسیون را در دورهٔ کودکی انجام بدهند که برخی از موارد افراد شرایط بیرون بردن کودک برای انجام و تزریق واکسن را ندارند و یا نمی خواهند در محیط قرار بگیرند به همین دلیل یه راه انجام واکسن می تواند تزریق در منزل باشد.

تزریق در منزل

انواع تزریقات در منزل در تهران

همان طور که می دانید تزریقات دارای انواع متفاوتی می باشد، تزریقات می تواند دارای مدل های مختلف تزریق از جمله:

تزریقات داخل جلدی که در این مورد باید برای برخی از داروها یک تست حساسیت انجام بگیرد تا فرد بیمار به آن دارو حساسیت نداشته باشد و به دلیل این که این نوع تزریق در قسمت نواحی بالای بازو، کتف و بالای سینه که هیچ نوع وریدی نباشد صورت می گیرد و یک مقدار از دارو را در زیر پوست تزریق می کنند به این گونه تزریقات تزریقات داخل جلدی می گویند.

تزریق زیر جلدی به گونه ایی از تزریقات گویند که که در این امر باید توجه داشت که دارو را به آرامی به داخل بدن وارد کرد و در نواحی اطراف ران، قسمت تحتانی شکم و چربی و یا در قسمت خلف بازوها صورت می گیرد.

تزریقات وریدی از گونه ای است که به طور مستقیم تزریق را در دخال رگ انجام می دهند و در حالی که بیمار تان نتواند از طریق دهان مایعات را دریافت کند این گونه تزریق صورت می گیرد.

تزریقات و پانسمان در منزل سپید گستر

با حضور افراد سپید گستر دیگر نگران خدمات درمانی خود نباشید ما به شما سپید گستر را معرفی نموده تا بدون هیچگونه نگرانی بتوانید همهٔ کارهای مرتبط به درمان خود و خانوادهٔ خود را در منزل انجام داده و این کادر فعال به راحتی قابل دسترس خواهند بود و کافیست به سایت زیر مراجعه کنید.

منبع : sepidgostar.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا