کسب و کار کوچکچطوردانستنی هاراهنما

چگونه از هندزفری کیف مدرسه استفاده کنیم؟+ ویدیو

احتمالاً در سال‌های اخیر نام کوله‌پشتی‌های هندزفری‌دار را شنیده‌اید. این کوله‌پشتی‌ها علاوه بر اینکه از طراحی جذابی برخوردار هستند‌ به شما اجازه می‌دهند تا بتوانید همواره از هندزفری موبایل یا ام پی تری پلیر خود بهره ببرید، اما به‌راستی چگونه از هندزفری کیف مدرسه استفاده کنیم تا بتوانیم به تمام قابلیت‌های آن دسترسی داشته باشیم؟ در ادامۀ متن قصد داریم به همین موضوع بپردازیم.

کوله پشتی‌ها دارای دو بند هستند که روی شانه قرار می‌گیرند و به خوبی می‌توانند وزن زیاد وسایلی همچون کتاب‌ها را تحمل کنند. استفاده از این دو بند از ابتلای شما به کمر درد یا گردن درد جلوگیری کرده و موجب می‌شود تا وزن کوله بین شانه‌هایتان تقسیم شود. سعی کنید از کوله پشتی‌هایی که رنگ‌های خنثی دارند در استایل دانشگاهی خود استفاده کنید.

کوله پشتی‌های هندزفری دار چه محصولاتی هستند؟

بسیاری ما همیشه هندزفری‌های خود را به تلفن همراهمان متصل می‌کنیم و سپس از آن‌ها برای گوش کردن به موسیقی بهره می‌بریم. ممکن است در برخی از مواقع دوست داشته باشید تلفن همراه خود را در کوله‌پشتی بگذارید، اما باز هم بتوانید از هندزفری خود استفاده کنید. در این شرایط تنها یک محصول مي‌تواند برای شما مناسب باشد و آن کوله پشتی هندزفری دار است.

مهم‌‌ترین مزیت‌ این کوله پشتی‌ها چه چیزی است؟

مهم‌ترین مزیت مربوط به این کوله‌پشتی‌ها را می‌توان امکان گوش دادن به موسیقی بدون نیاز به در دست داشتن تلفن همراه یا ام پی تری پلیر دانست. افزون بر این، وقتی که گوشی خود را در کوله‌پشتی‌تان می‌گذارید احتمال سرقت تلفن همراه خود را کاهش می‌دهید، زیرا نیازی به در دست گرفتن آن وجود نخواهد داشت.

مزیت بعدی را می‌توان کاربردی بودن این کوله‌پشتی‌ها دانست. اگرچه آن‌ها دارای قابلیت استفاده از هندزفری هستند، اما این بدان معنا نیست که ظرفیت کمی دارند. کوله‌پشتی‌های هندزفری‌دار نیز می‌توانند گزینه‌ای مناسب برای دانشجویان، دانش آموزان و… باشند. تنها باید با نحوه استفاده از کوله پشتی هندزفری دار آشنا شوید تا بتوانید از این کوله‌ها نهایت بهره را ببرید.

 

روش استفاده از این کوله پشتی‌ها به چه شکل است؟

اکنون نوبت به پاسخ این پرسش است که چگونه از هندزفری کیف مدرسه استفاده کنیم؟ خوشبختانه جواب دادن به این پرسش بسیار ساده است. در مرحلۀ اول لازم است وارد اپلیکیشن موسیقی مدنظر خود شوید (اسپاتیفای، اپل موزیک و…) در مرحلۀ بعدی، گوشی خود را در درون کوله‌پشتی‌تان بگذارید.

در کوله‌پشتی‌های هندزفری‌دار یک سیم رابط قرار گرفته است که باید آن را به جک سه و نیم میلیمتری هدفون گوشی متصل کنید. این کار دشوار نیست و دقیقاً همانند وصل کردن خود هندزفری به گوشی است. حالا زیپ کوله‌پشتی خود را ببندید و سپس در بخش بیرونی آن به دنبال یک جک سه و نیم میلیمتری‌ دیگر باشید. اکنون باید سیم هدفون را به این جک متصل کنید.

حالا می‌‌توانید درحالی‌که تلفن همراهتان در کوله‌پشتی شما قرار دارد از گوش دادن به موسیقی با هندزفری لذت ببرید. اگر هندزفری خاصی دارید که می‌توانید به کمک آن ترک‌های موسیقی را تغییر دهید، کار شما خیلی راحت‌تر می‌شود. در برخی از هندزفری‌های ساده این کار با نگه‌داشتن دکمۀ افزایش صدا (volume up) و کاهش صدا (volume down) انجام می‌گیرد.

به‌طورکلی برای پاسخ به پرسش چگونه از هندزفری کیف مدرسه استفاده کنیم؟ می‌توانیم به سه مرحلۀ اصلی اشاره کنیم: قرار دادن گوشی درون کوله‌پشتی، وصل کردن جک کوله‌پشتی به جک صدای گوشی و در نهایت وصل کردن جک هندزفری به جک صدای بیرونی کوله‌پشتی.

استفاده از این کوله پشتی‌ها در دانشگاه و مدرسه

همان‌طور که بیان کردیم، استفاده کردن از این کوله‌پشتی‌ها برای دانشجویان و دانش‌آموزان یک انتخاب عالی محسوب می‌شود. شما می‌توانید در زمان حرکت به سوی دانشگاه و مدرسه از این کوله‌پشتی‌ها کمک بگیرید. کوله‌پشتی‌های هندزفری‌دار در طرح‌ها و شکل‌های گوناگونی عرضه شده‌اند تا بتوانند نیازهای طیف عظیمی از کاربران را به‌خوبی پاسخ دهند

نکتۀ مهمی که برای پاسخ به پرسش چگونه از هندزفری کیف مدرسه استفاده کنیم؟ باید به آن اشاره شود، توجه کردن به جک داخلی کوله‌پشتی است. این جک نباید بیش از حد فشرده شود، زیرا در این حالت امکان قطع شدن آن وجود خواهد داشت. علاوه بر این، هر چند وقت یک‌بار کوله‌پشتی خود را به‌طور کامل تمیز کنید تا هیچ‌گونه آلودگی خاصی بر روی جک ننشیند. آلوده شدن جک کوله‌پشتی‌های هندزفری‌دار موجب می‌شود تا دیگر امکان اتصال آن به تلفن همراه وجود نداشته باشد.

کوله پشتی هندزفری دار

دانش‌ آموزان برای حمل کتاب‌های خود از کوله استفاده می‌کنند و از آنجایی که سن آن‌ها پایین است، تمایل دارند کیف‌هایی با رنگ‌های شادتر استفاده کنند. دانش‌جویان که سن آن‌ها بیشتر است تمایل به رنگ‌های تیره‌تر دارند و بیشتر از رنگ‌های طیف مشکی استفاده می‌کنند

مورد مهم دیگری که در رابطه با استفاده از این کوله‌پشتی‌ها باید در نظر بگیرید، محافظت از آن‌ها در برابر رطوبت است که بهترین برند کوله پشتی این ویژگی را دارند.

اگرچه بسیاری از کوله‌پشتی‌های هندزفری‌‌دار در مقابل رطوبت مقاوم هستند (بخش بیرونی)، اما معمولاً اگر آب به جک هندزفری آن‌ها برسد ممکن است دچار مشکل شوند. در صورت مرطوب شدن این جک از یک سشوار کمک بگیرید و آن را به‌طور کامل خشک کنید.

کوله‌پشتی‌ها نیز اشاره کنیم. اولین مورد، توجه به ظرفیت کوله‌پشتی است. شما پیش از هر چیز باید ظرفیت کوله‌پشتی مدنظر خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که با نیازهای شما همخوانی دارد.

خریداری کوله‌پشتی‌های خیلی کوچک یا خیلی بزرگ هیچ کمکی به شما نمی‌کند و تنها منجر به خستگی بدن شما در زمان استفاده از آ‌ن‌ها می‌شود. ظرفیت کوله‌پشتی‌تان را با توجه به کتاب‌ها و لوازم‌تحریر خود مشخص کنید. گزینۀ دیگری که در زمان تهیۀ این کوله‌پشتی‌ها باید مدنظر قرار بگیرد، نوع طرح کوله‌پشتی است. به سراغ کوله‌پشتی‌هایی بروید که طرح جذاب و ماندگاری دارند. طرحی که برای چند سال آینده نیز زیبایی و خاص بودن خود را به‌خوبی حفظ کند.

خرید بهترین کوله‌ پشتی‌های هندزفری‌دار

کوله‌پشتی‌ها تنها برای دانشجویان و دانش‌آموزان نیستند، بلکه هر فردی به یک عدد کوله‌پشتی برای حمل لوازم شخصی خود در سفرهای کوتاه نیاز دارد. کوله‌پشتی می‌تواند نیاز شما به چمدان را در سفر از بین ببرد. کوله‌پشتی‌ها در برندهای معتبر خارجی و ایرانی وجود دارند که این برندها به‌خاطر ویژگی‌های برتر خود معروف شده‌اند.

کوله پشتی دیوید جونز

خرید یک کوله پشتی هندزفری دار باید تنها از مراجع معتبر صورت بگیرد. در این حالت می‌توانید خیال کاملاً راحتی از بابت محصول خریداری‌شده داشته باشید و کیفیت آن قابل‌قبول خواهد بود. اگرچه سایت‌های مختلفی در زمینۀ ارائۀ این نوع کوله‌پشتی‌ها مشغول به فعالیت هستند، اما فروشگاه دیوید جونز بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود.

همان طور که در سایت onlinedavidjones اشاره شده:

هزینه ارسال رایگان است و زمان ارسال سفارشات در تهران تا 48 ساعت و در شهرستان‌ها بین 2 تا 5 روز کاری متغیر خواهد بود.

این فروشگاه انواع گوناگونی از کوله‌پشتی‌های هندزفری‌دار و محصولات دیگری همچون کیف، کفش، چمدان و… را برای کاربران خود فراهم کرده است. کارشناسان این مرکز آماده‌اند تا به این پرسش که چگونه از هندزفری کیف مدرسه استفاده کنیم؟ پاسخ دهند و شما را به منظور خرید بهترین کوله‌پشتی‌های هندزفری‌دار راهنمایی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا