دانستنی هاچطورخدمات

چگونه از خارج کشور به داخل ایران گل و کادو ارسال کنیم؟

مسافت‌ها در ظاهر می‌توانند انسان‌ها را از هم دور کنند؛ اما وقتی قلب‌ها به هم متصل باشند، هیچ جدایی‌ای اتفاق نمی‌افتد. کسانی که خارج از کشور زندگی می‌کنند و عزیزانشان در ایران هستند، این موضوع را به‌خوبی می‌فهمند. خوشبختانه، با وجود اینترنت و فراهم ‌شدن بستر نقل‌وانتقال آنلاین پول، می‌توان تقریبا هرچیزی، حتی گل‌ها را از خارج کشور به داخل ایران ارسال کرد. در این مقاله با ما همراه باشید تا شیوه ارسال گل به ایران و نکته‌هایی که پیرامون آن وجود دارند را با شما در میان بگذاریم.

چگونه از خارج کشور به داخل ایران گل ارسال کنیم؟

روش‌های مختلفی برای ارسال گل به ایران وجود دارند. شما می‌‌توانید با بررسی گزینه‌هایی که در ادامه برایتان توضیح می‌دهیم و انتخاب یکی از آن‌ها، گل موردنظرتان را به دست عزیزانتان در ایران برسانید.

سفارش آنلاین گل از سایت‌های معتبر ایرانی

در طول سال‌های گذشته، ایرانی‌های زیادی به خارج از کشور مهاجرت کرده‌اند؛ اما این به‌معنی فراموش کردن خانواده یا دوستانشان نیست. آن‌ها دوست دارند به دلایل مختلف برای کسانی که دوستشان دارند یا برایشان احترام قائل هستند، گل بفرستند. سایت‌های ایرانی ارسال گل و کادو مانند گلفروشی آنلاین گلپینو برای پاسخ به این نیاز، راه‌اندازی شده‌اند. در این سایت‌ها می‌توانید گل و کادوی موردنظرتان را انتخاب کرده و بعد از پرداخت، آن را در زمان مشخص به دست عزیزانتان در ایران برسانید.

ارسال گل به ایران از طریق پست هوایی

ارسال از طریق پست هوایی، بهترین روش برای ارسال گل از خارج کشور به ایران است. اگر گلی را در نظر دارید که فکر می‌کنید در ایران نمونه‌اش پیدا نمی‌شود، می‌توانید آن را از راه پست هوایی به ایران ارسال کنید. البته در این روش، نیاز به مقدار بیشتری هماهنگی دارید و به‌آسانیِ خرید و ارسال گل به ایران از راه سایت‌های گل‌فروشی نیست.

شیوه پرداخت هزینه ارسال گل به ایران چگونه است؟

شما برای پرداخت بین‌المللی این هزینه می‌توانید از چند راه مختلف استفاده کنید. خوشبختانه، به دلیل وجود اینترنت و تکنولوژی‌های پیرامون آن، دست شما برای انتخاب شیوه پرداخت دلخواهتان باز است. بیایید نگاهی به تنوع شیوه پرداخت ارسال گل بیندازیم.

استفاده از درگاه‌های پرداخت بین‌المللی، حواله ارزی و کیف پول‌های الکترونیکی

در برخی از سایت‌های ایرانی، می‌توانید هزینه سفارش گل را با استفاده از درگاه‌های پرداخت بین‌المللی که از کارت‌های اعتباری مانند ویزا یا مسترکارت پشتیبانی می‌کنند، بپردازید. در کنار این موضوع، می‌توانید از خدمات حواله ارزی بانک‌ها یا صرافی‌های مجاز هم استفاده کنید تا مبلغ موردنظر را به‌حساب فروشنده در ایران انتقال دهید. در میان روش‌های پرداخت، نباید استفاده از کیف پول‌های بین‌المللی مانند پی‌پال را نادیده بگیرید.

پرداخت با استفاده از ارزهای دیجیتال

تعداد انگشت‌شماری از سایت‌های ارسال گل به ایران، از روش پرداخت با ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند. به‌عنوان نمونه، می‌توانیم سایت گل پینو را مثال بزنیم که در آن امکان پرداخت هزینه سفارش گل با استفاده از رمزارزهایی همچون بیت‌کوین، تتر، اتریوم یا هر ارز دیجیتال دیگری وجود دارد. ازاین‌گذشته، در این وب‌سایت می‌توانید هزینه سفارش گل را از راه گوگل‌پی (google pay) و اپل‌پی (apple pay) هم بپردازید.

ارسال گل برای چه مناسبت‌هایی انجام می‌شود؟

ارتباط برقرار کردن به‌وسیله گل‌ها زبانی جهانی است که می‌تواند به بهانه‌های مختلف انجام شود و اثر عمیق خود را روی فرد گیرنده بگذارد. بیایید نگاهی به بهترین موقعیت‌ها برای ارسال گل بیندازیم.

ارسال گل به ایران با هدف نشان دادن عشق و علاقه

از گذشته‌های دور، انسان‌ها از گل‌ها برای نشان دادن علاقه و محبت خود استفاده می‌کردند؛ چون آن‌ها بهترین سمبل برای بیان احساساتی هستند که گاهی با کلمات نمی‌توانیم بیانشان کنیم. ازآنجاکه گل‌ها باتوجه به رنگ و نوع چیدمانشان، معنی‌های متفاوتی را منتقل می‌کنند می‌توانید با انتخاب گل مناسب، تأثیری عمیق و ماندگار را بر قلب و روح کسی که دوستش دارید، بگذارید. به چند پیشنهاد زیر برای انتخاب گل‌هایی که می‌توانند عشق و علاقه شما را به بهترین شکل منتقل کنند، توجه کنید.

 • گل رز قرمز، نمادی کلاسیک و جهانی از عشق و شور عاطفی

 • آلسترومریا، نمادی از پیوند قوی و وفاداری

 • کاملیا، نشان‌دهنده عشق، علاقه و تحسین

images_1715135797_663ae53591bbf.jpg

ارسال گل به ایران باهدف تشکر و قدردانی از طرف مقابل

ارسال گل به‌عنوان نشانه‌ای از تشکر و قدردانی، یکی از زیباترین و ماندگارترین روش‌ها برای بیان احترام و سپاس‌گزاری است. شما می‌توانید با سفارش گل و ارسال آن به ایران، حتی از راه دور هم حس قدردانی خود را به کسانی که می‌خواهید ابراز کنید. گل‌ها می‌توانند احساسات مثبت و قدرشناسی را به گیرنده منتقل کنند و لبخند را بر لبان او بنشانند. در این زمینه برایتان چند پیشنهاد داریم.

 • رز سفید، زرد و صورتی برای ابراز دوستی، صداقت و شروع دوباره

 • گل آلسترومریا برای قدردانی، آرزوی ثروت، شانس و دوستی بیشتر

 • گل داوودی برای ابراز شادی، مثبت‌اندیشی و دوستی طولانی

ارسال گل به ایران با هدف تسلیت

سفارش گل به‌ویژه، تاج‌ گل تسلیت، به‌عنوان نشانه‌ای از همراهی با خانواده‌های متوفی، یکی از زیباترین و معنادارترین راه‌ها برای بیان احترام و تسلیت است. گل‌ها نمادی از زندگی، زیبایی و عشق هستند و می‌توانند در لحظات سختی به گیرنده، آرامش ببخشند. در ادامه، چند پیشنهاد برای انتخاب گل‌هایی که می‌توانند به‌خوبی این هدف را برآورده کنند، داریم.

 • گل لیلیوم سفید، نمادی از معصومیت، پاک بودن روح متوفی و همدردی با بازمانده‌ها

 • گل ارکیده سفید، نماد همدردی

 • گل گلایل، نمادی از تأسف عمیق، ادای احترام و همدردی

ارسال گل به ایران با هدف تبریک تولد

ارسال گل برای تبریک تولد، روشی زیبا و ماندگار برای ابراز شادی از فرارسیدن تولد کسانی است که با حضورشان در زندگی شما به آن رنگ و معنای دیگری بخشیده‌اند. ازاین‌گذشته، آن‌ها می‌توانند نشانه‌ای از توجه و محبت ویژه شما به فرد گیرنده باشند. در ادامه، برخی از گل‌هایی که برای تبریک تولد مناسب هستند را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 • گل‌های رز رنگارنگ، به‌ویژه رزهای صورتی و زرد

 • گل آفتابگردان، نمادی از خوشبختی و انرژی مثبت

 • گل ارکیده، نمادی از زیبایی و شکوه

 • گل داوودی، برای نشان دادن دوستی و شادباش

 • گل لیلیوم با عطر دلپذیر و ظاهری شیک برای ابراز تبریک‌های خاص و مجلل

آیا می‌توان در کنار گل، کادو هم به ایران ارسال کرد؟

بله. شما به‌راحتی می‌توانید در کنار سفارش گل، کیک، بادکنک و کادو را هم برای عزیزانتان در ایران ارسال کنید. تنوع و کیفیت هدیه‌هایی که از این روش ارسال می‌شوند، بستگی مستقیمی به میزان تعهد و کیفیت خدمات‌رسانی مجموعه‌ای دارد که مسئولیت خرید هدیه موردنظر شما را برعهده می‌گیرد. در گل پینو می‌توانید این موضوع را با خیال راحت به کارشناسان این مجموعه بسپارید، تمام مراحل را پیگیری کرده و در زمانی که تعیین می‌کنید، گل و کادو را به دست عزیزانتان در ایران برسانید.

چه نوع گل‌هایی را می‌توان به ایران ارسال کرد؟

شما هر نوع گلی را که در ایران وجود داشته باشد، به هر تعداد و چینشی که بخواهید، می‌توانید برای عزیزانتان در سرتاسر ایران ارسال کنید. باتوجه به هدفی که برای سفارش گل دارید، دستتان برای انتخاب از میان تنوع زیادی از باکس‌های گل، سبدهای گل، دسته‌های گل، تاج گل و حتی سطل گل باز است. سایت‌هایی که در این زمینه، تجربه، سلیقه و مهارت دارند این کار را به بهترین شکل ممکن و با رقابتی‌ترین قیمت برایتان انجام می‌دهند.

images_1715135797_663ae5359bc62.jpg

حتی وقتی نیستید هم حضور داشته باشید

سفارش گل و فرستادن آن به‌عنوان هدیه، روشی است که می‌تواند لبخند را بر لبان کسانی که دور از شما هستند، بنشاند و حس نزدیکی و مهربانی را افزایش دهد. ارسال گل به ایران چه برای جشن گرفتن یک مناسبت خوشایند باشد، چه برای ابراز همدردی در زمان‌های سخت، فرقی نمی‌کند؛ چون گل‌ها پیام‌رسان‌هایی هستند که می‌توانند بخشی از جای خالی‌تان را پر کنند و به شما اجازه دهند که از راه دور هم در زندگی یکدیگر حضور داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا