چه چیزیدانستنی ها

موضوع کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین چیست؟

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین کتابی است که از گردآوری 4 کتاب اسکاول شین حاصل شده است؛ این چهار کتاب عبارتند از: بازی زندگی و راه این بازی، کلام تو عصای معجزه‌گر تو است، در مخفی توفیق و نفوذ کلام. به طور کلی در این کتاب درباره قانون جذب، موفقیت و متافیزیک صحبت می‌شود و راه‌های موفقیت در زندگی با کمک معنویت به شما نشان داده می‌شود. در این کتاب شما خواهید خواند که راه درست زندگی چیست و چگونه باید به سمت یک زندگی موفقیت‌آمیز حرکت کرد. بیان این کتاب بسیار ساده و روان و مخاطب آن مردم عادی هستند. در ادامه این مقاله از کتاب‌ها به معرفی فلورانس اسکاول شین و توضیحات بیشتر درباره هرکدام از 4 بخش این کتاب می‌پردازیم؛ لطفا با ما همراه باشید.

فلورانس اسکاول شین کیست؟

فلورانس اسکاول شین به دلیل رویکرد عملی‌اش به موضوعات معنوی، قانون جذب و متافیزیک شخصیت محبوبی است برای کسانی که به مطالعه درباره این موضوعات علاقه‌مند هستند. او در سال 1871 در نیوجرسی آمریکا به دنیا آمد و 69 سال زندگی کرد. در اوایل زندگی کاری خود تصویرگر مشهور رمان و مجلات بود. در طول زندگی خود با زبان ساده و بی‌آلایش خود کلاس‌های معنوی زیادی را برای هدایت مردم در مسیر عرفان برگزار کرد. او با اولین کتاب خود به نام «بازی زندگی و نحوه بازی‌کردن» به شهرت رسید. در ادامه مطلب موضوع کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین را با بررسی چهار بخش آن شرح می‌دهیم.

جهت دانلود کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین در گوگل جستجو کنید ( دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس ) و وارد سایت ketabha.org شوید.

بازی زندگی و راه این بازی

بیشتر مردم زندگی را یک نبرد می‌دانند؛ اما زندگی یک جنگ نیست، یک بازی است.” – فلورانس اسکاول شین.

در این بخش از کتاب چهار اثر از فلورانس که از نظر من بهترین بخش کتاب چهار اثر از فلورانس است از زندگی به عنوان یک بازی یاد می‌شود و ما باید به گونه‌ای بازی کنیم که به ما خوش بگذرد. فلورانس تاکید می‌کند که آنچه که در زندگی می‌دهید روزی به خودتان باز خواهد گشت. اگر عشق بدهید، عشق دریافت می‌کنید و اگر نفرت بدهید، نفرت دریافت می‌کنید. موضوع دیگری که در کتاب مطرح می‌شود و دارای اهمیت زیادی است این است که ما رویدادهای دنیای واقعی خود را از طریق تخیل و احساسات خود خلق می‌کنیم و در واقع این ذهن ما است که دنیای واقعی ما را تشکیل می‌دهد.

فلورانس اسکاول شین در این کتاب می‌گوید: «هر چیزی که یک مرد/زن عمیقاً احساس می‌کند یا به وضوح تصور می‌کند در ضمیر ناخودآگاهش تأثیر می‌گذارد و با کم‌ترین جزئیات در دنیای بیرون اتفاق می‌افتد».

این کتاب دارای جملات تاکیدی قدرتمندی است که خواننده می‌تواند از آنها بهره‌مند شود. افرادی از تکرار این جملات بهره‌مند می‌شوند که به آن‌ها اعتقاد قلبی دارند؛ بنابراین اگر به این کلمات و جملات اعتقاد راسخ ندارید، از تکرار آن‌ها خودداری نمایید.

بازی زندگی و راه این بازی

کلام تو عصای معجزه‌گر توست

کلمات و افکار نیروی عظیمی هستند که همیشه بدن و امور شما را شکل می‌دهد” – فلورانس اسکاول شین.

در بخش دیگر کتاب چهار اثر از فلورانس عمیقاً به توضیح نقش کلام در زندگی شما می‌پردازد. او درباره تاثیر دو نوع گفتگو، گفتگوی درونی و کلامی سخن می‌گوید که هر دو نوع آن‌ها نقش مهمی در زندگی و موفقیت ما دارند و احتمالا بسیاری از شما این موضوع را تجربه کرده‌اید. قدرت کلمات هم به عنوان شاخصی از آنچه ما واقعاً در مورد واقعیت شخصی خود باور داریم و هم به عنوان یک عصای جادویی در مورد رویدادهای آینده ما نقش مؤثری در زندگی ما دارد. مجموعه بزرگی از جملات تاکیدی در این کتاب درباره شادی، ثروت، سلامتی، عشق، بدهی، مدیریت خشم و غیره وجود دارد.

برای دانلود کتاب چهار اثر فلورانس pdf میتوانید در گوگل جستجو کنید ( دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس ) و وارد سایت ketabha.org شوید.

در مخفی توفیق

اکنون می‌خواهیم درباره دیوار جریکو، دیواری که شما را از موفقیت شما جدا می‌کند سخن بگوییمتقریباً هر کسی دور جریکو خودش دیوار کشیده استاین شهری که نمی‌توانید وارد آن شوید، گنجینه‌های بزرگ شما (موفقیت شخصی شمارا در خود جای داده است.» – فلورانس اسکاول شین.

این کتاب توصیه‌های عملی در مورد تغییر واقعیت و کار بر روی جاه‌طلبی‌های خود می‌دهد. راه‌کارهای عملی کتاب باعث می‌شود ترس خواننده از دنبال‌کردن رویا در واقعیت از بین برود. اگر دنبال‌کردن رویاهای شما به کابوس تبدیل شده باشد، این جمله تاکیدی در کتاب به شما توصیه می‌‍‌شود: «دیوارهای کمبود و تأخیر اکنون فرو می‌ریزند و من تحت الطاف خداوند وارد سرزمین موعود خود می‌شوم». شما می‌توانید این عبارت تاکیدی را به گونه‌ای ویرایش کنید که مخصوص به خود شما باشد؛ در واقع فلورانس اسکاول شین به شما توصیه می‌کند که جملات را طبق شرایط خود تغییر دهید.

در مخفی توفیق

نفوذ کلام

این کتاب که پس از درگذشت فلورانس اسکاول شین منتشر شد بخش بعدی کتاب چهار اثر از فلورانس است که در مورد شهود و چگونگی توسعه این نیرو در امور روزمره نوشته شده است. او مثال‌های زیادی می‌آورد که توضیح می‌دهد چگونه از قدرت شهود خود در زندگی استفاده کنید. ایده قدرتمندی که از این کتاب دریافت می‌شود این است که چگونه می‌توان ارتش بیگانگان را که از شک‌ها، ترس‌ها و کل افکار منفی شما تشکیل شده است شکست داد. تقریباً همه مردان و زنانی که در رسیدن به رویاهای خود شکست می‌خورند از ترس، پشیمانی و شک فلج می‌شوند و دیگر قادر به ادامه مسیر موفقیت نیستند.

این نیروها مسئول 90 درصد کمبود انگیزه، ناتوانی در شروع کارها و موارد دیگر هستند که مانع از توانایی ما برای ساختن یک زندگی رویایی می‌شوند. یکی از جملات کتاب چهار اثر در این بخش آمده است که می‌گوید: «اینک اجازه دهید ایده الهی خود را در ذهن، بدن و امورم بیان کنم.» با خواندن این کتاب علاوه بر افزودن دانش شما به شما کمک می‌کند یک زندگی با سعادت داشته باشید و بر تردیدها و ترس‌های خود تسلط داشته باشید.

نفوذ کلام

چکیده

در این کتاب به پاسخ این سؤال خواهید رسید که: “اگر شما چیزی را می‌خواهید که یک انسان می‌تواند به آن برسد، چرا آن را ندارید؟”؛ همچنین این کتاب راه حل‌هایی در موارد زیر به شما نشان خواهد داد:

  • چگونه تردیدها و ترس‌های خود را خاموش کنیم؟
  • چگونه گفتگوی درونی خود را به گونه‌ای تغییر دهید که به نفع شما باشد نه علیه شما؟
  • چگونه می‌توانید در روشن‌شدن خواسته‌ها و آرزوهای خود به خودتان کمک کنید؟

منبع : وبسایت کتابها مرجع دانلود رایگان کتاب

آدرس : https://ketabha.org

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا