ارزهای دیجیتالبازارها

بازیابی رمز عبور کوتکس از 0 تا 100

بازیابی رمز عبور، عملیاتی است که برای هر حساب (اکانتی) ممکن است لازم به اجرا باشد. در هر شبکه، تیم، مجموعه، وبسایت یا بازار و تجارتی که باشید، در صورتیکه رمز عبور خود را فراموش و یا گم کنید، نیاز به بازیابی آن خواهید داشت.

این اتفاق برای حساب های کاربری بروکر نیز رخ می دهد. برای ورود به بروکرها که شرکت های کارگزاری بازارهای مالی هستند باید مراحل عضویت آن را طی کرد که در این بین نیازمند رمز عبور هستید.

بروکر quotex یکی از بروکرهای بازار فارکس است که اگر در این شرکت عضو باشید حتما مراحل افتتاح حساب را گذرانده اید. در این میان برای بازیابی رمز عبور کوتکس مراحلی را باید بگذرانید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

چرا نیاز به بازیابی رمز عبور کوتکس داریم؟

از دست رفتن رمز کوتکس و ابزارهای مالی فارکس خطر زیادی را متوجه سپرده سرمایه گذاری شما می کند. ممکن است به هر دلیلی رمز عبور فراموش شود که یکی از مشکلات رایج کاربران می باشد. به همین دلیل فراموشی و گم کردن رمز عبور یکی از دلایل نگرانی های کاربران می باشد که بروکر کوتکس سعی در رفع این نگرانی با تمهیدات بازیابی رمز عبور داشته است.

بنابراین در صورت فراموشی رمز عبور کوتکس خود، خونسردی خود را حفظ کنید و اطلاعات کاربری خود را در اختیار افراد نا امن قرار ندهید. سپس با توجه به راهنمایی هایی که در ادامه برای شما خواهیم آورد، اقدام به بازیابی رمز عبور کوتکس خود کنید.

آشنایی مراحل بازیابی رمز عبور کوتکس

یک نکته مهم که لازم است در اینجا اشاره کنیم آن است که حتماً باید به آدرس ایمیلی که با آن در بروکر کوتکس ثبت نام انجام داده اید، دستیابی داشته باشید. این نکته دقیقاً در زمان آموزش مراحل ثبت نام هم اعلام می شود که حتماً با ایمیل معتبر که دسترسی دارید، ثبت نام کنید و در احراز هویت با آن شرکت کنید تا در همچین روزهایی از آن استفاده کنید.

مرحله اول : وارد شدن به سایت

در مرحله اول باید وارد سایت کوتکس شوید. سپس جهت ورود به کابین شخصی قسمت “وارد شدن” را انتخاب کنید.

مرحله دوم کلیک فراموشی رمز عبور

پس از آنکه به بخش کابین شخصی رفتید ایمیل خود را وارد کنید، یک کلمه عبور تصادفی را وارد کنید که در این صورد یک گزینه است به نام فراموشی رمز عبور ظاهر می شود.

مرحله سوم : نوشتن آدرس الکترونیک درست

در این گام، ایمیل خود را که با آن در این بروکر ثبت نام کرده اید را وارد کنید. به این ترتیب یک لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال می گردد.

مرحله چهارم : دریافت پست الکترونیک

پس از آن باید وارد ایمیل خود شوید. پس از آنکه وارد ایمیل تایید شدید، باید بتوانید لینک بازیابی رمز عبور را تایید کنید.

مرحله پنجم: کلیک روی لینک ارسالی در پست الکترونیک

پس از آنکه پیام مربوط به ارسال ایمیل بازیابی را دریافت کردید و وارد ایمیل خود شدید به آخرین ایمیلی که از سایت کوتکس دریافت کردید وارد شوید. یک دکمه سبز رنگ با عنوان بازنشانی گذرواژه را کلیک نمایید.

مرحله ششم: ورود پسورد جدید

در صفحه نمایشی که پس از زدن دکمه سبز بازنشانی گذرواژه باز می شود، می توانید پسورد جدید را وارد کنید. دوبار باید این پسورد را وارد کنید و در نهایت دکمه دیگری با نام رمز عبور را تغییر دهید را بفشارید. در این حالت عملیات رمز عبور انجام می شود.

مرحله هفتم: اتمام تغییر رمز جدید

در این گام، پیام تغییر موفقیت آمیز رمز عبور را خواهید دید. حال با انتخاب ورود به صفحه لاگین کوتکس می توانید با رمز عبور جدید وارد حساب کاربری بروکر باینری کوتکس خود شوید.

منبع: کپی ترید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا