آموزشبازارهادانستنی ها

آموزش زبان بازرگانی راهکار برای پیشرفت شغلی

0
(0)

آموزش زبان بازرگانی برای موفقیت شغلی از اهمیت بالایی برخوردار است.در این مقاله راهکار آموزش زبان بازرگانی را بررسی کرده‌ایم.

یک اتفاق عالی برای تقویت رزومه کاری شما، یادگیری زبان خارجی است. مهارت زبان بازرگانی برای بسیاری از کارفرمایان در طیف وسیعی از مشاغل و حرفه‌ها، بسیار جذاب و مهم است. زمانی که شما به زبان بازرگانی تسلط کافی داشته باشید، نشان دهنده هوش و ذکاوت شما است. بنابراین اگر قصد دارید در شغل آینده خود موفق ظاهر شوید، از هم اینک آموزش زبان بازرگانی را در بهترین موسسه زبان انگلیسی شروع کنید. باید توجه داشته باشید به دلیل رشد اقتصاد چین، علاوه بر زبان انگلیسی امروزه زبان چینی نیز به عنوان زبان دوم برای بسیاری از مشاغل مهم به شمار می‌آید.

اهمیت یادگیری زبان بازرگانی

امروزه یادگیری زبان بازرگانی تاثیر زیادی در بهبود وضعیت شغلی افراد دارد و ما در زیر چند مزایای آموزش زبان بازرگانی را آورده‌ایم.ولی دقت داشته باشید قبل از شروع آموزش حتما در آزمون تعیین سطح آنلاین شرکت کنید.

•    استخدام در شغل ایده آل

اگر به دنبال شغل ایده آل هستید، با آموزش زبان بازرگانی و دریافت مدرک معتبر می‌توانید یک قدم به شغل مورد نظر خود نزدیک‌تر شوید. قطعا با داشتن یک رزومه قوی می‌توانید در شغل بهتر استخدام شوید. امروزه یکی از مواردی که در مصاحبه‌های شغلی ارزیابی می‌شود، مهارت زبان انگلیسی است. قطعا در یک مصاحبه شغلی برای انتخاب شدن، مدرک زبان بازرگانی می‌تواند تاثیر خوبی داشته باشد. همچنین مهارت مکالمه انگلیسی به شما کمک می‌کند تا شانس شما برای استخدام در شرکت‌های بین المللی بیشتر شود.

•    اولویت مشاغل بین المللی

در گذشته یادگیری زبان انگلیسی برای بزرگسالان چندان اهمیت نداشت، اما امروزه استخدام کارمندانی که به زبان بازرگانی تسلط کافی دارند، به یک اولویت اصلی برای کارفرمایان تبدیل شده است. شرکت‌هایی که به فکر جهانی شدن کسب و کار خود و به دنبال کسب نیروی فعال و کارآمد هستند، ترجیح می‌دهند افرادی که به زبان بازرگانی تسلط دارند را استخدام کنند. بنابراین در کنار مهارت‌های مهم از جمله مهارت ارتباطات، دانش زبان دوم و زبان بازرگانی می‌تواند برای ارتقاء شغلی بسیار مهم باشد.

•    پیشرفت شغلی

بسیاری از کارفرمایان برای ارتقاء شغل خود به سطح بین المللی باید ارتباطات بین المللی داشته باشند. اگر طرف‌های خارجی نتوانند به خوبی با شرکت طرف قرارداد ارتباط برقرار کنند، پیشرفت شرکت دشوار خواهد شد و حتی در بسیاری از موارد غیرممکن خواهد بود. اگر تصور می‌کنید که با زبان انگلیسی پایه می‌توانید قراردادهای تجاری عالی را امضاء کنید، سخت در اشتباه هستید، ارتباط نادرست می‌تواند به اعتبار شما آسیب برساند. در نتیجه برای بین المللی شدن شرکت خود لازم است تا آموزش زبان بازرگانی را به طور جدی دنبال کنید.

•    سفرهای کاری خارجی

در کنار انگلیسی گفتاری، تسلط به زبان انگلیسی نوشتاری نیز به همان اندازه مهم است. کارفرما باید اطمینان حاصل کند که هنگام نوشتن یک نامه تجاری تمام موارد را رعایت می‌کنید. در بسیاری از موارد نوع شغل شما ایجاب می‌کند تا به سفرهای کاری خارج از کشور بروید، در اینجا زبان انگلیسی می‌تواند به کمک شما آمده و به راحتی سفر خود را انجام و قراردادها را به ثبت برسانید.

با تسلط به زبان انگلیسی، اعتماد به نفس شما افزایش پیدا می‌کند و به یک ارتباط دهنده و ارائه دهنده موثر تبدیل می‌شوید. این موضوع باعث می‌شود در شغل خود متمایز شوید و حتی مصاحبه‌ها را با اعتماد به نفس بیشتری انجام دهید. از این رو باید به تمام مهارت‌های زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید، با شرکت در کلاس‌های آموزش زبان بازرگانی می‌توانید موارد مهم و خاص را به خوبی یاد گرفته و نقاط ضعف خود را تقویت کنید.

آموزش انگلیسی تجاری

ارتباطات تجاری با یادگیری زبان بازرگانی

قطعا تلاش برای آموزش زبان بازرگانی می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، مخصوصاً اینکه در شغل شما نقش مهمی را ایفا کند. اینکه بین زبان‌ها کدام زبان را برای بخش بازرگانی باید یاد بگیرید، بستگی به نوع شغل شما دارد. علاوه بر زبان انگلیسی، زبان چینی، آلمانی، فرانسوی و اسپانیایی نیز از محبوب‌ترین زبان‌ها برای برقراری ارتباطات در تجارت بین المللی هستند. البته زبان انگلیسی به دلیل اینکه در بیشتر کشورها به عنوان زبان دوم برای تجارت شناخته شده است، به شما کمک می‌کند تا ارتباطات تجاری خود را راحت‌تر درک کنید و معاملات بیشتری را انجام دهید. با دریافت مشاوره از آموزشگاه زبان معتبر می‌توانید زبان بازرگانی را متناسب با شغل خود به طور تخصصی یاد بگیرید.

آموزش زبان بازرگانی برای کارمندان

اگر قصد پیشرفت در شغل ایده آل خود را دارید، اگر می‌خواهید تجارت بین الملل داشته باشید، دوره‌های آموزش زبان بازرگانی می‌توانند شما را زودتر به موفقیت برسانند. این دوره‌ها به صورت فشرده و نیمه فشرده، آنلاین و حضوری، خصوصی و گروهی برگزار می‌شوند.

همچنین برخی از موسسه‌های زبان برای برطرف کردن نیاز شرکت‌‌ها به کارمندان حرفه ای، کلاس‌های زبان بازرگانی را، ویژه کارمندان و مدیران برگزار می‌کنند. در این دوره‌ها که بیشتر در شرکت‌ها و سایر اداره‌ها تشکیل می‌شوند، با توجه به زمینه شغلی کارمندان، دوره‌های جامع توسط اساتید بین المللی برگزار می‌شود. از مزیت برگزاری کلاس‌ها در شرکت‌ها می‌توان به صرفه جویی در وقت کارمندان اشاره کرد.

در این دوره‌ها سعی می‌شود مکالمات در سطوح بین الملل، انواع قراردادهای تجاری، نگارش ایمیل، نحوه ارتباط با مشتری خارجی، استراتژی بیزنس، فروش محصول و سایر موارد آموزش داده ‌شوند. شرکت‌ها می‌توانند با توجه به نوع فعالیتی که دارند دوره‌های مختلفی از جمله مکالمه، کلاس آیلتس، بازرگانی یا دوره‌های تخصصی را برای آموزش انتخاب کنند.

ویژگی‌های دوره آموزش انگلیسی بازرگانی

با شرکت کارمندان در دوره آموزش زبان بازرگانی، مکاتبات، تماس‌ها، قراردادها، سفارشات و تمامی امور مربوط به بخش بین الملل را بدون هیچ گونه نقصی انجام می‌دهند. همچنین این موضوع کمک می‌کند تا سطح کیفی کارمندان افزایش پیدا کرده و سطح شرکت و اداره مربوطه نیز ارتقاء پیدا کند.

اموزش آنلاین زبان

دوره‌های آموزش زبان بازرگانی در آموزشگاه سفیر

اگر می‌خواهید با شرکت‌های بین المللی مذاکره کنید، دانستن زبان دوم تقریباً ضروری است. شما باید یک زبان مشترک پیدا کنید و احتمالاً آن زبان انگلیسی است. موسسه سفیر گفتمان با اساتید مجرب در زمینه زبان بازرگانی، بهترین دوره‌ها را با اهداف پیشرفت شغلی برگزار می‌کند. با مراجعه به سایت سفیر گفتمان می‌توانید با توجه شرایط زمانی خود در کلاس‌های آنلاین یا حضوری زبان بازرگانی و زبان تجاری شرکت کنید.

از آنجایی که آموزش زبان بازرگانی سطح بالاتری از زبان انگلیسی است، باید ابتدا در آزمون تعیین سطح آنلاین شرکت، سپس در صورت موفقیت، در این دوره شرکت کنید. اگر شرکت‌ها فضای کافی برای برگزاری کلاس‌ها برای کارمندان خود را ندارند، می‌توانند به نزدیک‌ترین شعبه سفیر مراجعه و درخواست تشکیل کلاس گروهی را بدهند.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

میانگین 0 / 5. تعداد 0

اولین نفری باش که رای میده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا