دانستنی هاچه کسی

همه چیز در مورد یاشا موسی ملکی بلاگر جدید اینستاگرام

همیشه اینستاگرام فضایی بوده که به پر رنگ‌تر شدن حواشی و بولد شدن افرادی که دارای حواشی زیادی هستند، کمک بسیار زیادی می‌کند. با توجه به سبک زندگی ایرانیان، حواشی پیرامون اشخاصی که به نوعی در فضای هنری و یا فضای اینستاگرامی سلبریتی و افراد مشهور وجود دارد، به طور ویژه‌تری زیادتر است. این شبکه اجتماعی می‌تواند یک شبه افراد ناشناخته را نیز به قله معروفیت و مشهوریت برساند.

برای مثال کافیست یک تیکه کلام و یا نوع رفتار خاص از طرف شخصی در شبکه اجتماعی اینستاگرامی وایرال شود. همین امر باعث می‌شود که آن فرد و پیج اینستاگرامی او به طرز چشمگیری شناخته‌تر شوند. یکی از افرادی که در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام توانسته که به شهرت خاصی برسد، یاشا موسی ملکی است. تیکه کلام‌ها و درگیری‌های فیزیکی یاشا موسی ملکی با برخی از افراد معروف به او کمک کرد که به شهرت برسد. در این مقاله به صورت کامل به زندگی نامه این شخص معروف اینستاگرامی خواهیم پرداخت.

بیوگرافی موسی ملکی

موسی ملکی معروف به یاشا موسی ملکی از لات‌های معروف تهران است که در سال 1362 در تهران چشم به دنیا گشود. سبک زندگی بسیار خاص و جالب این فرد باعث شده که بسیاری از کاربران در فضای مجازی به این شخص و ویدئوهایی که او از خود منتشر می‌کند، توجه قابل توجهی داشته باشند. نقطه اصلی و مهم در به اوج رسیدن شهرت موسی ملکی، کلیپی بود که با عنوان محتوای صندلی رو از من گرفت در شبکه اجتماعی اینستاگرام وایرال شد. این ویدئو و سایر ویدئوهای موسی ملکی میلیون‌ها بار دیده شده و توسط کاربران اینستاگرامی دست به دست شده است.

آغاز شروع فعالیت اینستاگرامی ملکی که بارها به دلایل مختلف درگیری و نزاع بازداشت شده و هم اکنون به عنوان یک لات شناخته می‌شود به اوایل سال 1396 برمی‌گردد. موسی ملکی در دادگاه‌های دارای پرونده‌های نزاع، شرارت و درگیری بسیار مختلفی است و بارها طعم تلخ زندان را به دلیل همین پرونده‌ها چشیده است. همچنین گفتنی است که وی رابطه بسیار خوبی نیز با خانواده خود ندارد و در برخی از مواقع شاهد آن هستیم که این شخص با هم محله‌ای‌های سابق خود وارد درگیری فیزیکی نیز شده است.

محل زندگی موسی ملکی کجاست؟

در خصوص نحوه و علت مهاجرت یاشا موسی ملکی اطلاعات دقیقی در دسترس وجود ندارد و دلیل این موضوع نیز آن است که این فرد در مورد گذشته خود مطالب خاص و زیادی را با مخاطبان خود به اشتراک نمی‌گذارد. تنها موردی که می‌توان در خصوص این فرد بیان کرد این است که همان گونه که گفته شده موسی ملکی در تهران دیده به جهان گشود و در ایران مراحل نوجوانی و جوانی را نیز پشت سر گذاشت. پس از آغاز دهه سوم زندگی این شخص معروف اینستاگرامی و در سال 1401 برای مدت کوتاهی به ترکیه و سپس به استرالیا مهاجرت کرد. هم اکنون وی در استرالیا حضور دارد و زندگی می‌کند. این گونه به نظر می‌رسد که دلیل اصلی مهاجرت او نیز، انتخاب یک سبک زندگی جدید و دور بودن از حواشی باشد.

شغل و منبع درآمد Mousa Maleki

طبق گفته‌ها زمانی که یاشا موسی ملکی در ایران بوده، در حدود 20 سالگی در یک کارگاه مشغول به کار می‌شود. پس از مدتی او در یک لاستیک فروشی آغاز به کار می‌کند. طولی نمی‌کشد که به علت شرارت‌ها و پرونده‌های مختلفی کیفری وی با مجازات زندان مواجه شده و بیکار می‌شود. از فعالیت شغلی و منبع درآمد او در زمانی که برای مدت کوتاهی به ترکیه مهاجرت می‌کند، اطلاعاتی در دسترس نیست. طبق ویدئوهایی که یاشا ملکی در پیج اینستاگرامی خود منتشر می‌کند، هم اکنون در در ملبورن استرالیا، او پیمان کار ساختمانی است. علاوه بر این مورد، وی از طریق فعالیت در فضای مجازی و بلاگری نیز درآمد قابل توجهی دارد.

تیکه کلام ها ملکی

شاید به جرات بتوان گفت که پربازدیدترین تیکه کلام های موسی ملکی “صندلی رو از من گرفت” است. وی زمانی که به ترکیه سفر می‌کند، در یک پاساژ، صندلی یک نقره فروش را می‌گیرد. نقره فروش نیز که به زبان فارسی هیچ گونه تسلطی نداشته، صندلی خود را از موسی ملکی درخواست می‌کند. زمانی که با بی توجهی موسی ملکی مواجه می‌شود، به زود صندلی خود را پس می‌گیرد. در این حین موسی ملکی یک لایو را به دیگران به اشتراک می‌گذارد و در آن با یک لهجه خاص خود عبارت “صندلی رو از من گرفت” را بیان می‌کند. این موضوع به یک میم بسیار پر طرفدار در بین ادیتورهای ایرانی تبدیل شد. جالب است بدانید که این کلیپ بیش از 3 میلیون بار دیده شد.

از دیگر تیکه کلام‌های یاشا موسی ملکی می‌توان به “ذغال قلیونتم رفیق”، “بند کفشتیم گره بزن خفه شیم” و “سیگارتیم دود بکش تموم شیم” اشاره کرد. این تیکه کلام‌ها به صورت گسترده توسط بلاگرهای اینستاگرامی و یوتیوبی مورد استفاده قرار گرفته است.

علایق موسی

طبق آن چه که موسی ملکی در لایو‌های اینستاگرامی و ویدئوهایی که در فضاهای مختلف با مخاطبان خود به اشتراک می‌گذارد، شنا، استخر، ورزش، بدنسازی از جمله علایق این فرد به شمار می‌رود. او تلاش می‌کند که به وسلیه این موارد خود را از هر گونه حواشی مربوط به درگیری و نزاع دور کند. از دیگر علایق او می‌توان به تتوهای روی بدن خودش اشاره کرد که بارها در فرصت‌های مختلف به آن پرداخته است.

درگیری و نزاع موسی مکلی

همان گونه که ذکر شد، یاشا موسی ملکی زمانی که در ایران زندگی می‌کرد در دادگاه‌های کیفری ایران دارای پرونده‌های مختلف نزاع، درگیری، چاقو کشی و امثال آن بوده است. به همین دلیل می‌توان به جرات گفت که وی از لات‌های تهران به شمار می‌رفته و در نزاع و درگیری‌های مختلف و متعددی حضور داشته است. آخرین باری که وی با کسی نزاع و درگیری داشته، به درگیری وی با فردی به نام “هانی کرده” در بهشت زهرا برمی‌گردد. از آن موقع تا کنون هیچ گونه دعوا، نزاع و درگیری از وی شاهد نبوده‌ایم.

شبکه های اجتماعی موسی ملکی

جالب است بدانید که یاشا، در شبکه‌های اجتماعی مختلفی در حال فعالیت است. علاوه بر اینستاگرام، فضاهایی همچون توئیتر (ایکس)، کلاب هاوس و تلگرام از جمله مواردی هستند که موسی ملکی در آن‌ها فعالیت خوبی دارد. اما نقطه و هدف اصلی اینستاگرامی است که توانسته از طریق آن به شهرت و محبوبیت خوبی برسد. پیج اینستاگرامی یاشا موسی ملکی با بیش از میلیون‌ها دنبال کننده بنا به دلایل نا مشخص از دسترس خارج شده و پیج جدید او به یک منبع رسمی در خصوص این بلاگ، حواشی و فعالیت‌های تبدیل شده است. لایوهای اینستاگرامی منبعی برای وی شده تا اخبار و اطلاعات جدیدی را در خصوص زندگی خود از این طریق با دیگران به اشتراک بگذارد. آدرس پیج اینستاگرامی او: mousamaleki08 می‌باشد.

مجرد است یا متاهل ملکی

اطلاعات دقیقی در این خصوص در دسترس افراد وجود ندارد. به همین علت نمی‌توان مطلب خاصی را بیان کرد. اما با توجه به مطالبی که در پیج اینستاگرامی موسی ملکی منتشر می‌شود، این مطلب به دست می‌آید که او مجرد است و رابطه خاصی با فردی ندارد.

عکس‌های موسی ملکی در استرالیا

موسی عکس‌های مختلفی را از خود در استرالیا با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است. این عکس‌های و تصاویر باعث می‌شوند که مخاطبان و دنبال کنندگان موسی ملکی به این اطمینان برسند که وی در استرالیا ساکن است. برخلاف گذشته موسی ملکی ترجیح می‌دهد که از حواشی به دور باشد و در فرصت‌های مختلف این موضوع را به مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است.

سوالات متداول

  1. موسی ملکی چند ساله است؟

او متولد 1362 در تهران است و حدود 41 سال سن دارد.

  1. موسی ملکی از چه راه‌هایی کسب درآمد می‌کند؟

هم اکنون در استرالیا از طریق پیمانکاری ساختمانی و بلاگری کسب درآمد می‌کند.

  1. تیکه کلام یاشا موسی ملکی که ویدئوهای آن در اینستاگرام وایرال شد چه بود؟

وی با تیکه کلام صندلی رو از من گرفت که خطاب به یک نقره فروش ترکیه‌ای گفته بود در اینستاگرام به شهرت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا