خانه و سبک زندگی

لذت تهیه غذا در کمترین زمان با بهترین مارک های ساندویچ ساز ها

ساندویچ ساز همراه خوب زندگیست اگر بهترین مارک های ساندویچ ساز را انتخاب کنید, در این مقاله از سایت فارسیرو همراه ما باشید

ساندویچ سازها یکی از صدها ابزار کاربردی در دنیای مدرن امروز هستند. سرعت تکنولوژی و گذر از زندگی‌‌های سنتی گذشته،  نیاز به وجود برخی ابزارها و وسایل جدید را موازی با تغییرات امروز فراهم می‌کند. بسیاری از افراد جامعه به دلیل شرایط کاری اکثر اوقات خود را در محیط های کاری می‌گذرانند و فرصت کوتاهی را درخانه و کنار اعضای خانواده سپری می‌کنند. با وجود چنین شرایطی انسان معاصر سعی می‌کند وقت کوتاه حضورش در منزل را به تهیه غذاهای وقت گیر سپری نکند و غذاهایی را آماده کند که ضمن لذت بردن از خوردن آن، در زمانی اندک تهیه شوند. ساندویچ سازها این امکان را به خوبی فراهم کرده‌اند.

ویژگی‌های خوب بهترین ساندویچ سازها

بهترین مارک های ساندویچ ساز موتور قوی‌ای دارند که می‌توانند دستگاه را به سرعت گرم کنند؛ اغلب این دستگاه‌ها توان مصرفی  400تا 1400وات دارند. مصرف انرژی این دستگاه ها بهینه است. دستگیره‌های آن‌ها از پلاستیک مقاومی ساخته شده‌اند که در برابر گرما عایق هستند و از سوختگی دست جلوگیری می‌کنند. صفحات مختلف، قابل تعویض و جداشونده یکی دیگر از نکات قوت و مزیت آن ها محسوب می شود.

این صفحات به راحتی جدا و شسته می‌شوند. برخی از بهترین مارک های ساندویچ سازها امکان گریل کردن سبزیجات، مرغ و ماهی را بدون روغن دارند و از طرفی وافل ساز نیز هستند. صفحات و تابه‌های این ساندویچ سازها از تفلون و یا چدن است که امکان چسبندگی ساندویچ و مواد غذایی را به صفر می‌رسانند. قفل ایمنی، نمایشگر میزان حرارت برای تنظیم حرارت و تردی و برشته شدن، چراغ زمان و پایه‌های ضد لغزش از قابلیت‌های ویژة این ساندویچ سازها محسوب می‌شود. بعضی از بهترین مارک های ساندویچ ساز طوری طراحی شده‌اند که لولاهای میانی دوطرف تابه ساندویچ ساز با توجه به عمق ساندویچ تنظیم می‌شوند و نکته آخر اینکه بهترین مارک های ساندویچ ساز علاوه بر ضمانت نامه معتبر خدمات پس از فروش در تمام شهرها دارند.

دراین قسمت به معرفی تعدادی از بهترین مارک های ساندویچ ساز می پردازیم:

ساندویچ ساز هاردستون مدل SMA1321W

ساندویچ ساز هاردستون مدل SMA1321Wیکی از بهترین مارک های ساندویچ سازها  و وافل سازها است. توان مصرفی این دستگاه 1300 وات است. چهار خانه دارد که هر بار 8 ساندویچ مثلثی شکل به شما ارائه می‌کند. تابة آن نچسب و نشانگر LED برای آگاه کردن فرد از وضعیت دستگاه دارد. از قابلیت های دیگر آن قرارگرفتن عمودی دستگاه بعد از زمان پخت است.

ساندویچ ساز هاردستون مدل SMA1321W
ساندویچ ساز هاردستون مدل SMA1321W

دستگیره آن دربرابر حرارت عایق است. این محصول گارانتی ۱۸ ماهه جام سرویس دارد. صفحات جداشونده که امکان شستشوی آن را فراهم می کند یکی از راه های انتخاب افراد باسلیقه ای است که به نظافت دستگاه و البته طول عمر آن اهمیت می‌دهند.

حتما بخوانید  چگونه بهترین مدل ترازو دیجیتال را پیدا کنیم؟

خرید این محصول از دیجی کالا با قیمت ویژه

ساندویچ ساز ویداس مدل VIR-5637

اگر به دنبال بهترین مارک های ساندویچ ساز و وافل ساز هستید که قابلیت های متعدد داشته باشد و در واقع یک بسته کامل مناسب برای خرید باشد ساندویچ ساز ویداس مدل VIR-5637 یکی از بهترین انتخاب هاست. توان مصرفی این دستگاه 1300 وات است که علاوه برداغ شدن سریع دستگاه  و پخت فوری ساندویچ به صرفه جویی در زمان نیز کمک می‌کند. دستگیره عایق حرارت دستگاه این امکان را فراهم می‌کند تا کودکان و نوجوانان در فرآیند آماده سازی غذا به بزرگترها کمک کنند و دستانشان نسوزد.

طول سیم این دستگاه یک متر است که زمینه را برای حرکت راحت‌تر آن فراهم می‌کند. صفحات ساندویچ ساز ویداس مدل VIR-5637با روکش نچسب گرانیت به آسانی جدا و قابل شستشو هستند. از دیگر قابلیت‌های این دستگاه می‌توان به دو صفحه مخصوص گریل آن، سیستم قطع خودکار و دستگیره ایمنی قفل شونده آن اشاره کرد. این محصول یکی از بهترین مارک های ساندویچ ساز محسوب می‌شود که 4 خانه دارد و دارای ضمانت نامه 18 ماهه ویداس است.

خرید این محصول از دیجی کالا با قیمت ویژه

ساندویچ سازلومکس مدل LSM-4022

یکی از بهترین مارک‌های ساندویچ ساز مدل LSM-4022 لومکس است. این ساندویچ ساز با توان مصرفی1300وات یکی از صدها محصول برتر شرکت لومکس است که با وجود قابلیت‌هایی چون صفحه جداشونده، تابة نچسب و نشانگر LED و صفحة مخصوص گریل کردن یکی از انتخاب های هر فرد سخت پسندی برای خرید بهترین ساندویچ ساز خواهد بود.

ساندویچ سازلومکس مدل LSM-4022
ساندویچ سازلومکس مدل LSM-4022

این محصول 4 خانه دارد که هربار 8 ساندویچ مثلثی شکل را آماده می‌کند. علاوه بر زیبایی ظاهری یکی از نکات برجسته آن دستگیرة عایق آن است که از سوختگی دست جلوگیری می‌کند. این دستگاه، وافل ساز بسیار خوبی نیز هست و دارای ضمانت نامه 24 ماهه لومکس است.

خرید این محصول از دیجی کالا با قیمت ویژه

ساندویچ ساز دی اس پی مدل KC1051

ساندویچ ساز مدل KC1051 باتوان مصرفی 1200 وات از محصولات باکیفیت و کاربردی شرکت چینی (DSP) و از بهترین مارک‌های ساندویچ ساز به شمار می‌آید که طراحی زیبای آن تصویر جذابی را به آَشپزخانه شما می‌بخشد.از قابلیت های بسیار خوب این دستگاه علاوه بر صفحات نچسب چدنی با روکش تفلون و جداشونده، بازشدن آن به صورت 180 درجه است که می توان به صورت افقی دو طرف دستگاه را باز کرد و از دو طرف به صورت جداگانه استفاده کرد. قفل ایمنی، سیستم قطع کن خودکار و نشانگر LED از دیگر مزیت های این محصول باکیفیت است.

ساندویچ ساز دی اس پی مدل KC1051
ساندویچ ساز دی اس پی مدل KC1051

این محصول 4 خانه دارد که هر بار 8 اسنک یا ساندویچ مثلثی شکل را به شما ارائه می کند. ساندویچ ساز دی اس پی مدل KC1051که وافل ساز نیز هست با ضمانت نامه 18 ماهه سیما یک انتخاب خوب برای آشپزخانه شماست.

خرید این محصول از دیجی کالا با قیمت ویژه

حتما بخوانید  بهترین مدل دستگاه اسپرسو ساز خانگی را بشناسید

ساندویچ ساز آ ای سی مدل AEC-S465

ساندویچ ساز و وافل ساز AEC-S465 یکی از بهترین مارک های ساندویچ ساز و مورد انتخاب‌‌ افرادی است که خواهان خرید ساندویچ سازباکیفیت هستند. این دستگاه با باتوان مصرفی 1300 وات 4 خانه دارد که می‌تواند هربار 8 اسنک را آماده کند.

نشانگر LED که شروع و آماده به کار این ساندویچ ساز را نشان می‌دهد و نیز دستگیره عایق حرارتی آن از امکانات ایمنی این محصول به شمار می‌آید. تابة نچسب و قابل شستشو از دیگر مزیت‌های این دستگاه است. صفحات جداشونده و جداگانه تهیه اسنک و گریل از قابلیت‌های دیگری است که به این محصول اعتبار ویژه‌ای بخشیده است. یکی از نکات مهم در رابطه با انتخاب و خرید این دستگاه علاوه بر ضمانت 18 ماه AEC ؛ سرویس ویژه دیجی کالا با ۷ روز تضمین بازگشت کالا است. همین امروز برای خرید این محصول ویژه که یکی از بهترین مارک های ساندویچ سازاست تصمیم بگیرید.

خرید این محصول از دیجی کالا با قیمت ویژه

ساندویچ ساز گوسونیک مدل GSM-621W

ساندویچ ساز و وافل ساز گوسونیک مدل GSM-621W یک انتخاب خوب برای زوج های جوان و خانواده های کم جمعیت است. این محصول دو خانه دارد که هر بار 4 اسنک را آماده می‌کند. توان مصرفی این محصول 700 وات است و تقریبا تمام موارد مهم بهترین مارک های ساندویچ ساز را دارد. تابة نچسب، دستگیره نسوز و صفحات جداشونده از مشخصات این محصول کاربردی و با کیفیت است. این دستگاه که طراحی بسیار زیبایی نیز دارد با ضمانت 12 ماهه شرکت گاسونیک می‌تواند همراه خوبی برای شما در آَشپزخانه رویایی‌تان باشد.

خرید این محصول از دیجی کالا با قیمت ویژه

ساندویچ ساز کنوود مدل SM640

کنوود یکی از معتبرترین برندهای لوازم خانگی است و تا به امروز در سبد انتخاب بسیاری از افراد سخت پسند بوده است. ساندویچ ساز مدل SM640کنوود از بهترین مارک های ساندویچ ساز است که در ادامه با ویژگی‌های این محصول بیشتر آَشنا خواهیم شد. این محصول یک انتخاب مطمئن برای خانواده های کم جمعیت است؛ چرا که دستگاه دوخانه دارد و هربار 4 ساندویچ یا اسنک را آماده می‌کند.

ساندویچ ساز کنوود مدل SM640
ساندویچ ساز کنوود مدل SM640

توان مصرفی آن 700 وات و مجهز به نشانگر LED است. علاوه بر دستگیره عایق حرارت، طول سیم این دستگاه یک متر است که به راحتی می‌توان آن را روی میز یا کابینت جا به جا کرد. صفحات جداشونده و قفل ایمنی آن از دیگر قابلیت های ویژه این محصول است. از مزیت های بی نظیر این دستگاه دکمه بازکننده دستگاه با خاصیت ارتجاعی آن است که کمک می‌کند صفحات به راحتی باز شوند.

ساندویچ ساز مدل SM640کنوود به صورت 180درجه بازمی شود و امکان گریل مواد غذایی را به آسانی فراهم می‌کند. پایه‌های ثابت و بدون لغزش، قرارگرفتن این دستگاه بعد از انجام کار به شکل عمودی و ضمانت نامه 12 ماهه ستاره جهانی کیش ار مزیت های دیگر این محصول است  که   آن را از بهترین مارک های ساندویچ ساز قرارداده و گام های ما را برای انتخاب و خرید این دستگاه نزدیک و نزدیکتر می‌کند.

حتما بخوانید  بهترین تخت خواب کودک ,همه آنچه که باید بدانید!

خرید این محصول از دیجی کالا با قیمت ویژه

ساندویچ ساز گریمن مدل GR-SW191

از بهترین مارک های ساندویچ ساز می توان به مدل GR-SW19  یکی از محصولات باکیفیت و فوق العاده شرکت آلمانی گریمن اشاره کرد. این دستگاه با وجود داشتن 4 خانه و ارائه 8 ساندویچ مثلثی شکل می‌تواند یک انتخاب عالی برای خانواده هایی با شد که جمعیت بیش از سه نفر دارند. توان مصرفی و قدرت موتور آن 1200 وات است. ترکیب استیل ضد زنگ  بدنه و دستگیره عایق و پلاستیکی آن یکی از نکات برجسته کیفیت و ماندگاری بالای محصول است.

صفحات جداشونده، قابل شستشو و اختصاصی برای گریل کردن گوشت، مرغ، ماهی و سبزیجات از امتیازهای ویژه این ساندویچ ساز با کیفیت است. یکی دیگر از قابلیت های این محصول این است که اگر زمانی بیش از حد داغ شود دستگاه به صورت خودکار قطع می شود. ساندویچ ساز مدل GR-SW191  که از بهترین مارک های ساندویچ ساز و وافل سازاست؛ دارای نشانگرLED، تابه نچسب و ضمانت نامه ۱۸ ماهه پارس نگار سرویس است. این محصول می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما برای خانه و آشپزخانه‌تان باشد.

خرید این محصول از دیجی کالا با قیمت ویژه

ساندویچ ساز هوگو مدل Hu-402

اگر تصمیم گرفته‌اید که محصولی باکیفیت و یکی از بهترین مارک های ساندویچ ساز را در لیست خریدهایتان قرار دهید. ساندویچ ساز هوگو مدل Hu-402 را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این محصول با توان مصرفی 1400 وات و موتور بسیار قوی مجهز به سیستم قطع خودکار است. ساندویچ ساز هوگو مدل Hu-402 دارای تابة نچسب و صفحات جداشونده مخصوص گریل و ساندویچ است. این دستگاه علاوه بر زیبایی ظاهری قابلیت‌هایی چون نشانگرLED  برای روشن شدن دستگاه و آمادگی پخت دارد.

ساندویچ ساز هوگو مدل Hu-402
ساندویچ ساز هوگو مدل Hu-402

بدنه استیل و نسوز و دستگیره عایق آن از مزیت های دیگر این محصول و دلیلی ویژه بر طول عمر این دستگاه محسوب می‌شود. بعد از استفاده از این ساندویچ ساز می‌توانید به راحتی سیم آن را جمع کرده و داخل محفظه تعبیه شده در دستگاه قرار دهید و سپس برای اینکه جای کمی را اشغال کند آن را به صورت عمودی روی کابینت یا میز مخصوص در آشپزخانه تان قرار دهید. برای خرید این محصول عالی با ضمانت نامه ۱۵ ماهه هوگو و از بهترین مارک های ساندویچ ساز همین امروز اقدام نمایید.

خرید این محصول از دیجی کالا با قیمت ویژه

انتخاب و خرید بهترین ساندویچ سازها در دیجی کالا

اگر می‌خواهید انتخابی صحیح و منطبق بر یک تفکر کارشناسانه داشته باشید؛ مطالب فوق را مطالعه و بهترین مارک های ساندویچ ساز را از دیجی کالا انتخاب و خریداری کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام ممنون از مقاله خوبتون
    شما خودتون کدوم مارک ساندویج ساز فک میکنین جز بهترین مارک های ساندویچ ساز ها هستش ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا